GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Czwartek, 21.9.2017

Imieniny

Imieniny:  Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony


 

Regulamin ligi halowej piłki nożnej Gminy Obrowo 2013/2014


 

Podsumowanie sezonu

W niedzielę 16 marca br zakończono sezon halowej piłki nożnej w gminie Obrowo.

Wójt gminy – Pan Andrzej Wieczyński, wręczył sprzęt sportowy wszystkim 15 drużynom rywalizującym w dwóch lokalnych ligach futsala przez 9 niedziel od listopada do marca, a najlepsze drużyny uhonorował pucharami. Samorząd gminy wzbogacił uczestników rozgrywek w piłki, stroje bramkarskie, getry, plastrony i dwa komplety strojów sportowych (Stajenczynki, Łążyn II).

Nagrody
Nagrody
I miejsce - UNIKAT OSIEK
I miejsce - UNIKAT OSIEK
II miejsce - KAWĘCZYN
II miejsce - KAWĘCZYN
III miejsce - GŁOGOWO
III miejsce - GŁOGOWO
IV miejsce - USM OBROWO
IV miejsce - USM OBROWO
Zwycięzca II ligi - OLSZÓWKA
Zwycięzca II ligi - OLSZÓWKA

 

Tegoroczne rozgrywki gminy Obrowo w halowej piłce nożnej dorosłych odbędą się w dwóch klasach rozgrywkowych i wystąpi w nich 15 drużyn:

I liga - Brzozówka A, Brzozówka B, Głogowo, Kawęczyn, Łążyn II, USM Obrowo, Olszówka, Unikat  Osiek, Wisła Osiek, Skrzypkowo.

II liga : WKS Dobrzejewice, Głogowo II, Obrowo II,  Stajenczynki, Wisła Osiek II

24 listopada 2011 r. na hali sportowej w Osieku n/W. zostanie rozegrana pierwsza kolejka.


 

Trzecią kolejką ligi zakończono pierwszą rundę rozgrywek.

W dodatkowych meczach Skrzypkowo zapewniło sobie udział w Turnieju Noworocznym (Wisła Osiek II – Skrzypkowo 2 : 3). Natomiast Olszówka wygrała dopiero w rzutach karnych z Obrowem II (Obrowo II – Olszówka 2 : 2  k. 2-3). Analiza występów i względy organizacyjne sprawiają, że obydwie drużyny zagrają jednak w II lidze obok Łążyna II, który zajął ostatnie miejsce w I lidze. Do I ligi awansowała drużyna Wisły Osiek II.


 

Terminarz I i II Ligi Halowej Piłki Nożnej Gminy Obrowo - runda rewanżowa

V kolejka – Dobrzejewice - 19.01.2014 r.

10.00 Unikat Osiek – Brzozówka B

10.20 Wisła Osiek II – Kawęczyn

10.40 USM Obrowo – Skrzypkowo

11.00 Wisła Osiek II – Unikat Osiek

11.20 Brzozówka B – Skrzypkowo

11.40 USM Obrowo – Kawęczyn

12.00 Wisła Osiek II – Brzozówka B

12.20 Brzozówka A – Wisła Osiek

12.40 Skrzypkowo – Głogowo

13.00 Wisła Osiek – Wisła Osiek II

13.20 Głogowo – Brzozówka A

13.40 Łążyn II – WKS Dobrzejewice

14.00 Olszówka – Stajenczynki

14.20 WKS Dobrzejewice – Obrowo II

14.40 Głogowo II – Łążyn II

15.00 Stajenczynki – Obrowo II

15.20 Olszówka – Głogowo II

 

02 lutego zostanie rozegrana w Osieku n/W. VI kolejka ligi wg nowego harmonogramu, a 16 lutego VII kolejka ligi w Dobrzejewicach

 

VI kolejka – Osiek n/W. – 02.02.2014 r.

10.00 Unikat Osiek – USM Obrowo

10.20 Głogowo – Wisła Osiek II

10.40 Unikat Osiek – Kawęczyn

11.00 USM Obrowo – Wisła Osiek II

11.20 Głogowo – Unikat Osiek

11.40 Brzozówka B – Wisła Osiek II

12.00 Kawęczyn – Skrzypkowo

12.20 Brzozówka A – Brzozówka B

12.40 Kawęczyn – Wisła Osiek II

13.00 Skrzypkowo – Brzozówka A

13.20 Obrowo II – Łążyn II

13.40 Stajenczynki – Głogowo II

14.00 Olszówka – Obrowo II

14.20 WKS Dobrzejewice – Głogowo II

14.40 Łążyn II – Stajenczynki

15.00 WKS Dobrzejewice - Olszówka

 

VII kolejka – Dobrzejewice – 16.02.2014 r.

10.00 Obrowo II - Olszówka

10.20 WKS Dobrzejewice – Łążyn II

10.40 Głogowo II – Obrowo II

11.00 Stajenczynki – Olszówka

11.20 Łążyn II – Głogowo II

11.40 USM Obrowo – Brzozówka B

12.00 Olszówka – Głogowo II

12.20 Wisła Osiek – USM Obrowo

12.40 Kawęczyn – Brzozówka A

13.00 Wisła Osiek II – Wisła Osiek

13.20 Głogowo – Brzozówka B

13.40 Brzozówka A – Wisła Osiek II

14.00 Kawęczyn – Głogowo

14.20 Wisła Osiek – Skrzypkowo

14.40 Unikat Osiek – Wisła Osiek II

15.00 Wisła Osiek – Głogowo

15.20 Wisła Osiek II – Skrzypkowo

15.40 Wisła Osiek - Unikat Osiek

Turniej na zakończenie rozgrywek – Dobrzejewice – 16.03.2014 r. od godz. 10.00.

Terminarz I i II Ligi Halowej Piłki Nożnej Gminy Obrowo

I kolejka ligi Osiek n/W. 24.11.2013 r.

10.00 Głogowo - Unikat Osiek

10.20 Olszówka – Skrzypkowo

10.40 Brzozówka A – Unikat Osiek

11.00 Głogowo – Skrzypkowo

11.20 Olszówka – Brzozówka

11.40 Unikat Osiek - Skrzypkowo

12.00 Olszówka – Głogowo

12.20 Wisła Osiek – Brzozówka B

12.40 Brzozówka – USM Obrowo

13.00 Łążyn II - Wisła Osiek

13.20 Kawęczyn – Brzozówka B

13.40 Łążyn II – USM Obrowo

14.00 Kawęczyn – Wisła Osiek

14.20 USM Obrowo – Brzozówka B

14.40 Łążyn II – Kawęczyn

15.00 Stajenczynki – WKS Dobrzejewice

15.20 Głogowo II – Obrowo II

15.40 Wisła Osiek II – Stajenczynki

16.00 WKS Dobrzejewice – Głogowo II

16.20 Obrowo II – Wisła Osiek II

 

II kolejka ligi Dobrzejewice - 01.12.2013 r.

10.00 Głogowo II – Stajenczynki

10.20 WKS Dobrzejewice – Obrowo II

10.40 Wisła Osiek II – Głogowo II

11.00 Obrowo II – Stajenczynki

11.20 Wisła Osiek – WKS Dobrzejewice

11.40 Wisła Osiek – Głogowo

12.00 Łążyn II – Brzozówka A

12.20 USM Obrowo - Głogowo

12.40 Wisła Osiek – Brzozówka A

13.00 Głogowo – Łążyn II

13.20 Wisła Osiek – USM Obrowo

13.40 Brzozówka B – Brzozówka A

14.00 Olszówka – Łążyn II

14.20 USM Obrowo – Skrzypkowo

14.40 Olszówka - Kawęczyn

15.00 Brzozówka B – Unikat Osiek

15.20 Skrzypkowo – Kawęczyn

15.40 Unikat Osiek – Olszówka

16.00 Brzozówka B – Skrzypkowo

16.20 Unikat Osiek – Kawęczyn

 

III kolejka ligi Osiek 15.12.2013 r.

10.00 Głogowo – Brzozówka A

10.20 Łążyn II – Skrzypkowo

10.40 Brzozówka A – Kawęczyn

11.00 Głogowo – Brzozówka B

11.20 Brzozówka A – Skrzypkowo

11.40 Olszówka – Brzozówka B

12.00 Głogowo – Kawęczyn

12.20 Brzozówka B – Łążyn II

12.40 Olszówka – Obrowo

13.00 Wisła Osiek – Skrzypkowo

13.20 Kawęczyn – Obrowo

13.40 Unikat Osiek – Łążyn II

14.00 Olszówka – Wisła Osiek

14.40 Obrowo – Unikat Osiek

14.20 Mecze barażowe (I i II ligi)

15.00 Unikat Osiek – Wisła Osiek

 

Po III kolejce (zakończenie I rundy) pierwsza drużyna II ligi wchodzi do pierwszej ligi natomiast ostatnia drużyna I ligi spada do II ligi. W trzeciej kolejce barażowy mecz zagrają drużyny ósma I ligi z pierwszą II ligi o wejście do gry w turnieju Noworocznym (8 drużyn z gminy Obrowo + 8 zaproszonych).

9 drużyna I ligi zagra barażowy mecz z 2 drużyną II ligi o pozostanie lub awans (spadek) do wyższej (niższej) ligi. W drugiej rundzie (od IV kolejki) nastąpią gry rewanżowe.

Nie przyjmuję zamiany meczów ani usprawiedliwień związanych z trudnością w dojazdach, czy warunkach atmosferycznych. Każda drużyna, która nie stawi się w czasie 5 minut od wyznaczonego terminu pierwszego swojego meczu oddaje mecz walkowerem. Wyżej określone 5 minut nie dotyczy kolejnych meczów.

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 2427
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone