GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Czwartek, 21.9.2017

Imieniny

Imieniny:  Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

W SEZONIE 2013/2014

 

1.         

Sumiński Michał

Skrzypkowo

80 pkt.

2.        

Gużyński Krzysztof

Głogowo

52 pkt.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

52 pkt.

4.        

Łęgowski Patryk

Miliszewy

50 pkt.

5.        

Betkier Andrzej

Dobrzejewice

48 pkt.

6.        

Falkiewicz Piotr

Łążyn II

39 pkt.

7.        

Łęgowski CzesłaW

Miliszewy

35 pkt.

8.        

Gęsicki Bartosz

Skrzypkowo

28 pkt.

9.        

Wrześniewski Jan

Obrowo

26 pkt.

Wrześniewski Patryk

Obrowo

26 pkt.

11.      

Olkowski Adam

Zawały

21 pkt.

12.     

Łazienka Radosław

Zawały

16 pkt.

13.     

Tadych Krzysztof

Brzozówka

13 pkt.

14.     

Migdalski Marek

Łążyn II

12 pkt.

15.     

Komorowski Stanisław

Silno

10 pkt.

16.     

Dąbrowski Krystian

Zębowo

9 pkt.

17.     

Janczar Jan

Zawały

8 pkt.

18.     

Iwicki Piotr

Dobrzejewice

6 pkt.

19.     

Wierzbowski Karol

Zawały

4 pkt.

20.    

Myszkowski Michał

Obrowo

3 pkt.

Olkiewicz Dawid

Dobrzejewice

3 pkt.

Wąder Piotr

Brzozówka

3 pkt.

23.    

Malinowski Dominik

Dobrzejewice

2 pkt.

Rutkowski Maciej

Obrowo

2 pkt.

Gnatek Adam

 

2 pkt.

26.    

Iwicki Rafał

Dobrzejewice

1 pkt

 

 


 

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

W SEZONIE 2013/2014 PO CZTERECH TURNIEJACH

 

1.         

Sumiński Michał

Skrzypkowo

60 pkt.

2.        

Łęgowski Patryk

Miliszewy

50 pkt.

3.        

Gużyński Krzysztof

Głogowo

40 pkt.

4.        

Falkiewicz Piotr

Łążyn II

39 pkt.

5.        

Łęgowski Czesław

Miliszewy

35 pkt.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

35 pkt.

7.        

Betkier Andrzej

Dobrzejewice

34 pkt.

8.        

Gęsicki Bartosz

Skrzypkowo

28 pkt.

9.        

Wrześniewski Jan

Obrowo

26 pkt.

Wrześniewski Patryk

Obrowo

26 pkt.

11.      

Tadych Krzysztof

Brzozówka

13 pkt.

12.     

Olkowski Adam

Zawały

12 pkt.

Migdalski Marek

Łążyn II

12 pkt.

14.     

Komorowski Stanisław

Silno

10 pkt.

15.     

Dąbrowski Krystian

Zębowo

9 pkt.

16.     

Janczar Jan

Zawały

8 pkt.

17.     

Łazienka Radosław

Zawały

7 pkt.

18.     

Iwicki Piotr

Dobrzejewice

6 pkt.

19.     

Wierzbowski Karol

Zawały

4 pkt.

20.    

Myszkowski Michał

Obrowo

3 pkt.

Olkiewicz Dawid

Dobrzejewice

3 pkt.

Wąder Piotr

Brzozówka

3 pkt.

23.    

Malinowski Dominik

Dobrzejewice

2 pkt.

Rutkowski Maciej

Obrowo

2 pkt.

Gnatek Adam

 

2 pkt.

26.    

Iwicki Rafał

Dobrzejewice

1 pkt

 


 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

W SEZONIE 2013/2014 PO TRZECH TURNIEJACH

 

1.         

Łęgowski Patryk

Miliszewy

43 pkt.

2.        

Sumiński Michał

Skrzypkowo

40 pkt.

3.        

Łęgowski Czesław

Miliszewy

29 pkt.

4.        

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

27 pkt.

5.        

Gużyński Krzysztof

Głogowo

26 pkt.

Wrześniewski Jan

Obrowo

26 pkt.

Wrześniewski Patryk

Obrowo

26 pkt.

8.        

Bekier Andrzej

Dobrzejewice

22 pkt.

Falkiewicz Piotr

Łążyn II

22 pkt.

10.     

Gęsicki Bartosz

Skrzypkowo

19 pkt.

11.      

Olkowski Adam

Zawały

12 pkt.

Migdalski Marek

Łążyn II

12 pkt.

13.     

Dąbrowski Krystian

Zębowo

9 pkt.

14.

Janczar Jan

Zawały

8 pkt.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

8 pkt.

16.     

Łazienka Radosław

Zawały

7 pkt.

17.

Wierzbowski Karol

Zawały

4 pkt.

18.

Myszkowski Michał

Obrowo

3 pkt.

19.

Iwicki Piotr

Dobrzejewice

2 pkt.

Malinowski Dominik

Dobrzejewice

2 pkt.

Rutkowski Maciej

Obrowo

2 pkt.

Gnatek Adam

 

2 pkt.

23.

Iwicki Rafał

Dobrzejewice

1 pkt

Olkiewicz Dawid

Dobrzejewice

1 pkt.

 


 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

W SEZONIE 2013/2014 PO DWÓCH TURNIEJACH

 

1.         

Łęgowski Patryk

Miliszewy

26 pkt.

2.        

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

23 pkt.

3.        

Gużyński Krzysztof

Głogowo

20 pkt.

Sumiński Michał

Skrzypkowo

20 pkt.

5.

Łęgowski Czesław

Miliszewy

20 pkt.

6.

Bekier Andrzej

Dobrzejewice

15 pkt.

7.

Falkiewicz Piotr

Łążyn II

14 pkt.

Wrześniewski Jan

Obrowo

14 pkt.

9.

Migdalski Marek

Łążyn II

12 pkt.

Wrześniewski Patryk

Obrowo

12 pkt.

11.

Gęsicki Bartosz

Skrzypkowo

9 pkt.

12.

Olkowski Adam

Zawały

9 pkt.

13.

Janczar Jan

Zawały

8 pkt.

14.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

6 pkt.

15.

Iwicki Mateusz

Dobrzejewice

5 pkt.

Jaskólski Robert

Zawały

5 pkt.

17.

Łazienka Radosław

Zawały

5 pkt.

18.

Dąbrowski Krystian

Zębowo

4 pkt.

19.

Wierzbowski Karol

Zawały

4 pkt.

20.

Myszkowski Michał

Obrowo

3 pkt.

21.

Iwicki Piotr

Dobrzejewice

2 pkt.

Malinowski Dominik

Dobrzejewice

2 pkt.

Rutkowski Maciej

Obrowo

2 pkt.

24.

Iwicki Rafał

Dobrzejewice

1 pkt

Olkiewicz Dawid

Dobrzejewice

1 pkt.

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 840
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone