GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 13.12.2017

Imieniny

Imieniny:  Łucji, Otylii, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI GMINNEJ GMINAZJADY

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANYCH W DOBRZEJEWICACH 25.01.2014r.

DZIEWCZĘTA

--------------------

Do turnieju zgłosiły się dwie  drużyny : GM nr.2  Dobrzejewice, GM nr. 1 Obrowo

 

Wyniki meczów :

 

A-X      Dominika Biel –Karolina Stamgrecka     0 – 3

B-Y      Ewelina Wierzbowska – Eliza Janicka  0 – 3

 

A-B      Dominika Biel, Ewelina Wierzbowska   0

                                                                                             

X-Y      Karolina Stangrecka, Eliza Janicka      3

 

Wyniki końcowe :

 

 I.   GM nr. 2 Dobrzejewice         

 II.  GM nr. 1 Obrowo

                            

 

Skład zwycięskiej drużyny z GM nr.2 w Dobrzejewicach Karolina Stangrecka
i Eliza Janicka; nauczyciel prowadzący – Alicję Buzuk

  

CHŁOPCY

-------------

Do turnieju zgłosiły się dwie  drużyny : GM nr.2  Dobrzejewice, GM nr. 1 Obrowo

Wyniki meczów :

A-X      Patryk Wrześniewski  – Mariusz  Janicki         3 – 0

B-Y      Michał Myszkowski – Edwin Małkiewicz           0 – 3

A-B      Patryk Wrześniewski, Michał Myszkowski        3

                                                                                               

X-Y      Mariusz  Janicki,  Edwin Małkiewicz              0           

 

A - Y    Patryk Wrześniewski – Edwin Małkiewicz        3 - 0

B - X    Michał Myszkowski – Mariusz Janicki              -

Wyniki końcowe : 

I.   GM nr.1 Obrowo                 3

II.  GM nr. 2 Dobrzejewice      2    

Skład zwycięskiej drużyny z GM nr.1 w Obrowie Patryk Wrześniewski, Michał Myszkowski ; nauczyciel prowadzący – Jacek Makowski

 

     W zawodach zorganizowanych przez Tomasza Rumińskiego i Jacka Makowskiego wzięło udział 8 uczniów. Napoje i transport zapewnił Urząd Gminy w Obrowie . 

 

                                                                       

                                                                       Tomasz Rumiński


 

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w

Drużynowym Tenisie Stołowym

Górsk 2014

19 stycznia 2014 r. w Zespole Szkół w Górsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym  Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiały się następująco:

Kategoria chłopców:

Gimnazjum Obrowo – Gimnazjum Grębocin 3:0

Gimnazjum Łysomice – Gimnazjum Czernikowo 2:3

Gimnazjum Górsk – Gimnazjum Obrowo 0:3

Gimnazjum Grębocin – Gimnazjum Łysomice 1:3

Gimnazjum Czernikowo – Gimnazjum Górsk 3:0

Gimnazjum Obrowo  - Gimnazjum Łysomice 0:3

Gimnazjum Grębocin – Gimnazjum Czernikowo 0:3

Gimnazjum Górsk – Gimnazjum Łysomice 0:3

Gimnazjum Obrowo – Gimnazjum Czernikowo 1:3

Gimnazjum Grębocin – Gimnazjum Górsk 3:1

Klasyfikacja końcowa

                                1. Gimnazjum Czernikowo

                         2. Gimnazjum  Łysomice

                    3. Gimnazjum Obrowo

                         4. Gimnazjum Grębocin

                5. Gimnazjum Górsk

 

Drużyna Gimnazjum nr. 1  z  Obrowa w składzie Patryk Wrześniewski, Michał Myszkowski wywalczyła 3 miejsce w Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

            Opracował: Tomasz Rumiński


 

WYNIKI GMINNEJ GMINAZJADY

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W INDYWIDUALNYM
TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANEJ W OBROWIE 14.12.2013r.

 DZIEWCZĘTA

--------------------

Do turnieju zgłosiły się dwie  drużyny : GM nr.2  Dobrzejewice, GM nr 1 Obrowo

1.        Stangrecka Karolina                Dobrzejewice

2.       Biel Dominika                           Obrowo

3.       Wierzbowska Ewelina              Obrowo

4.       Janicka Eliza                           Dobrzejewice

5.       Nadachewicz Natalia               Obrowo           

6.       Rumińska Kamila                       Dobrzejewice

7.       Czajkowska Monika                  Obrowo

8.       Bogusz Sylwia                         Dobrzejewice

9.       Walicka Anna                          Obrowo           

10.    Brzustewicz Lidia                    Dobrzejewice  

 

Osoby reprezentujące naszą gminę na mistrzostwach powiatu:  Karolina Stangrecka
z GM nr 2 Dobrzejewicach; nauczyciel prowadzący – Alicja Buzuk

Biel Dominika z GM nr 1 w Obrowie; nauczyciel prowadzący – Jacek Makowski

 

CHŁOPCY

-------------

Do turnieju zgłosiły się dwie  drużyny : GM nr.2  Dobrzejewice, GM nr. 1 Obrowo

1.       Wrześniewski Patryk                Obrowo          

2.      Myszkowski Michał                   Obrowo

3.      Janicki Mariusz                       Dobrzejewice

4.      Małkiewicz Edwin                    Dobrzejewice

5.      Grzeszkiewicz  Adrian             Dobrzejewice

6.      Kłomski Damian                         Obrowo          

7.      Janicki Patryk                          Dobrzejewice

8.      Łazienka Radek                        Dobrzejewice

9.      Rutkowski Maciej                     Obrowo

10.   Walicki Kacpwer                      Obrowo

11.    Paurowski Sebastian                Obrowo

 

Osoby reprezentujące naszą gminę na mistrzostwach powiatu : Wrześniewski Patryk, Michał Myszkowski  GM nr 1 w Obrowie; nauczyciel prowadzący – Jacek Makowski

     W zawodach zorganizowanych przez Tomasz Rumińskiego wzięło udział 21 uczniów. Napoje i transport zapewnił Urząd Gminy w Obrowie .

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 1219
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone