GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Czwartek, 21.9.2017

Imieniny

Imieniny:  Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI IGRZYSK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY OBROWO
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROZEGRANYCH W OBROWIE 13.02.2016 r.

 

DZIEWCZĘTA

 

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn: SP. Brzozówka,
SP. Dobrzejewice, SP. Łążyn II, SP. Obrowo, SP Osiek n/W.

 

WYNIKI MECZÓW

SP. OSIEK n/W. – SP. ŁĄŻYN II    0 : 3
SP. BRZOZÓWKA – SP. DOBRZEJEWICE  3 : 0
SP. OBROWO – SP. OSIEK n/W.       3 : 2
SP. ŁĄŻYN II - SP. BRZOZÓWKA           1 : 3
SP. DOBRZEJEWICE – SP. OBROWO   0 : 3
SP. OSIEK n/W. – SP. BRZOZÓWKA    0 : 3
SP. ŁĄŻYN II – SP. DOBRZEJEWICE 3 : 0
SP. BRZOZÓWKA – SP. OBROWO    3 : 0
SP. DOBRZEJEWICE – SP. OSIEK n/W.  3 : 0
SP. ŁĄŻYN II – SP. OBROWO           3 : 0

 

TABELA KOŃCOWA:

1. SP. BRZOZÓWKA 4 8 12-01
2. SP. ŁĄŻYN II 4 6 10-03
3. SP. OBROWO    4 4 06-08
4. SP. DOBRZEJEWICE  4 2 03-09
5. SP. OSIEK n/W. 4 0 02-12

 

SKŁAD DRUŻYNY SP. BRZOZÓWKA: Michalina Żelazińska, Dorota Adamiak, Zuzanna Walerych; nauczyciel prowadzący – Dariusz Machajewski

 

CHŁOPCY

 

Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny: SP. Dobrzejewice,
SP. Łążyn II, SP. Obrowo.

 

WYNIKI MECZÓW:

SP. ŁĄŻYN II – SP. OBROWO      3 : 0
SP. DOBRZEJEWICE – SP. ŁĄŻYN II      0 : 3
SP. OBROWO – SP. DOBRZEJEWICE   3 : 0

                                                    

TABELA KOŃCOWA:

  SP. ŁĄŻYN II 2 4 6-0
  SP. OBROWO 2 2 3-3
  SP. DOBRZEJEWICE 2 0 0-6

 

                                       

 

opracował Dariusz Machajewski

 


 

WYNIKI IGRZYSK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

ROZEGRANYCH 28.11.2015 r. w OBROWIE

DZIEWCZĘTA

  1.  

Michalina Żelazińska

SP. Brzozówka

  1.  

Karolina Zakrzewska

SP. Łążyn II

  1.  

Martyna Wojnowska

SP. Obrowo

  1.  

Martyna Dąbrowska

SP. Łążyn II

  1.  

Nikola Wojciechowska

SP. Brzozówka

  1.  

Zuzanna Walerych

SP. Brzozówka

  1.  

Nocny

SP. Osiek n/W.

  1.  

Węsierska Amelia

SP. Obrowo

  1.  

Paulina Glińska

SP. Brzozówka

  1.  

Sobieraj Iza

SP. Łążyn II

  1.  

Kwiatkowska

SP. Obrowo

  1.  

Siecińska Oliwia

SP. Łążyn II

  1.  

Karczmarek Wiktoria

SP. Dobrzejewice

  1.  

Muszyńska Julia

SP. Dobrzejewice

CHŁOPCY

  1.  

Miłosz Wiercioch

SP. Łążyn II

  1.  

Jakub Jabłoński

SP. Łążyn II

  1.  

Kacper Wojnowski

SP. Obrowo

  1.  

Przemysław Głowacki

SP. Łążyn II

  1.  

Mikołaj Hopke

SP. Łążyn II

  1.  

Kacper Purcelewski

SP. Łążyn II

  1.  

Antoni Motyka

SP. Obrowo

  1.  

Oliwier Wernerowicz

SP. Brzozówka

  1.  

Franciszek Motyka

SP. Obrowo

  1.  

Bartosz Lorenc

SP. Obrowo

  1.  

Jakub Jedynak

SP. Brzozówka

  1.  

Dawid Pawłowski

SP. Dobrzejewice

  1.  

Oskar Tadych

SP. Brzozówka

  1.  

Piotr Szpakowski

SP. Brzozówka

  1.  

Grześkowiak Dominik

SP Dobrzejewice

  1.  

Tarnowski Daniel

SP Dobrzejewice

  1.  

Jakub Madej

SP. Obrowo

W zawodach szkół podstawowych przygotowanych przez panów Krzysztofa Lercha i Jacka Makowskiego, nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Obrowie, uczestniczyło
31 uczniów. Dyplomy, napoje i transport zapewnił Urząd Gminy w Obrowie.

Najlepszych dwóch uczniów z każdej kategorii wystartuje w zawodach powiatowych 16.12.2015 r. w Osówce.                          

opracował: Dariusz Machajewski

                                                              

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 425
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone