GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 13.12.2017

Imieniny

Imieniny:  Łucji, Otylii, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO III TURNIEJU W SEZONIE 2015/2016

Kobiety

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1

Chylicka Danuta

Czernikowo

20

20

17

 

 

57 pkt.

2

Słupczewska Katarzyna

Osiek n/W.

17

17

-

 

 

34 pkt.

3

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

-

-

20

 

 

20 pkt.

4

Słupczewska Marzena

Osiek n/W.

-

14

-

 

 

14 pkt.

5

Kozłowska Karolina

Czernikowo

-

-

14

 

 

14 pkt.

6

Baprawska Iza

Grębocin

-

-

12

 

 

12 pkt.

Mężczyźni

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1

Zgliński Rafał

Toruń

12

20

17

 

 

49 pkt.

2

Chojnacki Dominik

Głogowo

20

17

2

 

 

39 pkt.

3

Bytner Mateusz

Dąbrówka

14

10

14

 

 

38 pkt.

4

Rojek Marek

Toruń

17

12

8

 

 

37 pkt.

5

Kalinowski Piotr

Witowąż

10

14

10

 

 

34 pkt.

6

Mórawski Sławomir

Toruń

-

-

20

 

 

20 pkt.

7

Sumiński Michał

Czernikowo

-

7

12

 

 

19 pkt.

8

Zgliński Antek

Toruń

-

9

9

 

 

18 pkt.

9

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

8

6

2

 

 

16 pkt.

10

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

-

8

5

 

 

13 pkt.

11

Chylicka Danuta

Czernikowo

6

5

2

 

 

13 pkt.

12

Baprawski Jacek

Grębocin

-

4

7

 

 

11 pkt.

13

Betkier Andrzej

Dobrzejewice

7

2

1

 

 

10 pkt.

14

Zatorski Rafał

Brzozówka

9

-

-

 

 

9 pkt.

15

Gużyński Krzysztof

Głogowo

5

2

1

 

 

8 pkt.

16

Tadych Krzysztof

Brzozówka

4

3

0

 

 

7 pkt.

17

Klonowski Krzysztof

Toruń

-

-

6

 

 

6 pkt.

18

Ordon-Chabowska Hanna

Toruń

-

-

3

 

 

3pkt.

19

Łęgowski Patryk

Miliszewy

3

-

-

 

 

3 pkt.

20

Słupczewski Łukasz

Osiek n/W.

2

1

-

 

 

3 pkt.

21

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

-

2

-

 

 

2 pkt.

22

Przybylski Wojciech

Głogowo

2

-

0

 

 

2 pkt.

23

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

-

1

1

 

 

2 pkt.

24

Małkiewicz Dariusz

Głogowo

-

1

-

 

 

1 pkt.

25

Jarząbek Artur

Toruń

-

-

1

 

 

1 pkt.

26

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

-

1

-

 

 

1 pkt.

27

Kozłowska Karolina

Czernikowo

 

 

 

 

 

 

28

Tadych Mateusz

Brzozówka

 

 

 

 

 

 

29

Małkiewicz Edwin

Brzozówka

 

 

 

 

 

 

30

Baprawska Iza

Grębocin

 

 

 

 

 

 

 opracował – Dariusz Machajewski

 

 

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 581
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone