GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 13.12.2017

Imieniny

Imieniny:  Łucji, Otylii, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI V TURNIEJU GMINY OBROWO

SEZON 2015/2016

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANEGO 13.03. 2016 r. W BRZOZÓWCE

 

Kobiety

 

1.

Chylicka Danuta

Czernikowo

20 pkt.

2.

Baprawska Iza

Grębocin

17 pkt.

3.

Kozłowska Karolina

Czernikowo

14 pkt.

 

Mężczyźni

 

1.

Zgliński Rafał

Toruń

20 pkt.

2.

Chojnacki Dominik

Głogowo

17 pkt.

3.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

14 pkt.

4.

Kalinowski Piotr

Witowąż

12 pkt.

5.

Baprawski Jacek

Grębocin

10 pkt.

6.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

9 pkt.

7.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

8 pkt.

8.

Chylicka Danuta

Czernikowo

7 pkt.

9.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

6 pkt.

10.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

5 pkt.

11.

Kozłowski Marcin

Czernikowo

4 pkt.

12.

Rojek Marek

Toruń

3 pkt.

13.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

2 pkt.

14.

Betkier Andrzej

Dobrzejewice

2 pkt.

15.

Kozłowska Karolina

Czernikowo

2 pkt.

16.

Lisiński Karol

Witowąż

1 pkt.

17.

Baprawska Iza

Grębocin

1 pkt.

18.

Wyborski Andrzej

Raciążek

1 pkt.

19.

Badaszewski Robert

Lipniczki

1 pkt.

20.

Tadych Mateusz

Brzozówka

0 pkt.

 

                                                                 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO (ostatnim) V TURNIEJU W SEZONIE 2015/2016

Kobiety

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Chylicka Danuta

Czernikowo

20

20

17

14

20

91 pkt.

2.

Kozłowska Karolina

Czernikowo

-

-

14

17

14

45 pkt.

3.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

-

-

20

20

-

40 pkt.

4.

Słupczewska Katarzyna

Osiek n/W.

17

17

-

-

-

34 pkt.

5.

Baprawska Iza

Grębocin

-

-

12

-

17

29 pkt.

6.

Słupczewska Marzena

Osiek n/W.

-

14

-

-

-

14 pkt.

 

Mężczyźni

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Zgliński Rafał

Toruń

12

20

17

14

20

83 pkt.

2.

Chojnacki Dominik

Głogowo

20

17

2

17

17

73 pkt.

3.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

14

10

14

12

14

64 pkt.

4.

Kalinowski Piotr

Witowąż

10

14

10

9

12

55 pkt.

5.

Rojek Marek

Toruń

17

12

8

10

3

50 pkt.

6.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

-

8

5

7

8

28 pkt.

7.

Sumiński Michał

Czernikowo

-

7

12

8

-

27 pkt.

8.

Ordon-Chabowska Hanna

Toruń

-

-

3

20

-

23 pkt.

9.

Chylicka Danuta

Czernikowo

6

5

2

2

7

22 pkt.

10.

Baprawski Jacek

Grębocin

-

4

7

-

10

21 pkt.

11.

Mórawski Sławomir

Toruń

-

-

20

-

-

20 pkt.

12.

Zgliński Antek

Toruń

-

9

9

-

-

18 pkt.

13.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

8

6

2

-

2

18 pkt.

14.

Betkier Andrzej

Dobrzejewice

7

2

1

5

2

17 pkt.

15.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

4

3

0

3

5

15 pkt.

16.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

5

2

1

4

-

12 pkt.

17.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

-

-

-

-

9

9 pkt.

17.

Zatorski Rafał

Brzozówka

9

-

-

-

-

9 pkt.

19.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

-

1

1

-

6

8 pkt.

20.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

-

1

-

6

-

7 pkt.

21.

Klonowski Krzysztof

Toruń

-

-

6

-

-

6 pkt.

22.

Kozłowski Marcin

Czernikowo

-

-

-

2

4

6 pkt.

23.

Boiński Stanisław

Lubicz

-

-

4

-

-

4 pkt.

24.

Kozłowska Karolina

Czernikowo

-

-

0

2

2

4 pkt.

25.

Łęgowski Patryk

Miliszewy

3

-

-

-

-

3 pkt.

26.

Słupczewski Łukasz

Osiek n/W.

2

1

-

-

-

3 pkt.

27.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

-

2

-

-

-

2 pkt.

27.

Słupczewski Paweł

Osiek n/W.

2

-

-

-

-

2 pkt.

29.

Przybylski Wojciech

Głogowo

2

-

0

-

-

2 pkt.

30.

Tadych Mateusz

Brzozówka

 

0

0

1

0

1 pkt.

31.

Baprawska Iza

Grębocin

-

-

0

-

1

1 pkt.

32.

Lisiński Karol

Witowąż

-

-

-

-

1

1 pkt.

32.

Małkiewicz Dariusz

Głogowo

-

1

-

-

-

1 pkt.

32.

Jarząbek Artur

Toruń

-

-

1

-

-

1 pkt.

32.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

-

1

-

-

-

1 pkt.

32.

Pierzgalski Marek

Mazowsze

-

-

-

1

-

1 pkt.

32.

Badaszewski Robert

Lipniczki

-

-

-

-

1

1 pkt.

32.

Wyborski Andrzej

Raciążek

-

-

-

-

1

1 pkt.

39.

Małkiewicz Edwin

Brzozówka

-

0

0

-

-

0 pkt.

                                                                          

                                                                              Opracował: Dariusz Machajewski 

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 355
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone