GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 13.12.2017

Imieniny

Imieniny:  Łucji, Otylii, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI IGRZYSK SPORTOWYCH GMINY OBROWO
W INDYWIDUALNEJ LKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROZGRYWANYCH 07.05.2016 r. W DOBRZEJEWICACH

Nazwisko i imię

Wynik

Szkoła

Miejsce

Nazwisko i imię

Wynik

Szkoła

Bieg 60 m (s)

Więcek Julia

9,29

SP Osiek n/W.

1

De Frankrijker Justin

8,80

SP Obrowo

Sadowska Martyna

9,48

SP Dobrzejewice

2

Wasielewski Krystian

8,86

SP Dobrzejewice

Sławkowska Anita

9,57

SP Dobrzejewice

3

Motyka Franciszek

8,99

SP Obrowo

Rzut piłeczką palantową (m)

Zakrzewska Karolina

39,50

SP Łążyn II

1

Pokorowski Wiktor

53,00

SP Łążyn II

Cumbrowska Weronika

33,50

SP Osiek n/W.

2

Fischer Norbert

44,50

SP Obrowo

Siecińska Oliwia

32,50

SP Łążyn II

3

Grześkowiak Dominik

43,00

SP Dobrzejewice

Skok w dal (m)

Rumińska Aleksandra

420

SP Osiek n/W.

1

Wasielewski Krystian

445

SP Dobrzejewice

Sławkowska Anita

400

SP Dobrzejewice

2

Podlaszewski Patryk

420

SP Osiek n/W.

Drzewiecka Wiktoria

384

SP Dobrzejewice

3

Cymer Adrian

413

SP Osiek n/W.

Bieg 600 m dz./ 1000 m chł.

Tomaszewska Aleksandra

2:06,98

SP Dobrzejewice

1

Wasielewski Krystian

329,22

SP Dobrzejewice

Sławkowska Anita

2:07,48

SP Dobrzejewice

2

Sawicki Mateusz

331,44

SP Osiek n/W.

Drzewiecka Wiktoria

2:08,01

SP Dobrzejewice

3

Motyka Franciszek

338,32

SP Obrowo

Indywidualnie czwórbój (pkt.)

Sławkowska Anita

204

SP Dobrzejewice

1

Wasielewski Krystian

217

SP Dobrzejewice

Więcek Julia

201

SP Osiek n/W.

2

De Frankrijker Justin

188

SP Obrowo

Tomaszewska Aleksandra

198

SP Dobrzejewice

3

Motyka Franciszek

175

SP Obrowo

 

WYNIKI IGRZYSK SPORTOWYCH GMINY OBROWO

W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROZGRYWANYCH 07.05.2016 r. W DOBRZEJEWICACH

 

Dziewczęta 

Chłopcy

Miejsce

Szkoła

Punkty

Miejsce

Szkoła

Punkty

1.

SP Dobrzejewice

959

1.

SP Obrowo

820

2.

SP Osiek n/W.

863

2.

SP Osiek n/W.

758

3.

SP Łążyn II

716

3.

SP Dobrzejewice

756

4.

SP Brzozówka

684

4.

SP Łążyn II

590

 

 

Do zawodów powiatowych w czwórboju LA rozgrywanych 23 maja 2016 roku w Turznie, zakwalifikowały się drużyny:
dziewczęta z SP. Dobrzejewice i chłopcy z SP. Obrowo, a do indywidualnej lekkiej atletyki trzech pierwszych z każdej konkurencji.

      opracował – Dariusz Machajewski

 

 

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 380
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone