GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Czwartek, 21.9.2017

Imieniny

Imieniny:  Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

 

WYNIKI IGRZYSK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

ROZEGRANYCH 17.09.2016 ROKU

W OSIEKU n/WISŁĄ

 

DZIEWCZĘTA

 

1.

Julia Pęcherska

SP. Dobrzejewice

2.

Julia Kamińska

SP. Osiek n/W.

3.

Aleksandra Nowakowska

SP. Dobrzejewice

4.

Anita Sławkowska

SP. Dobrzejewice

5.

Kornelia Czermińska

SP. Brzozówka

6.

Inga Lewandowska

SP. Brzozówka

7.

Weronika Malczak

SP. Obrowo

8.

Martyna Mazurek

SP. Brzozówka

 

CHŁOPCY

 

1.

Igor Dulkiewicz

SP. Obrowo

2.

Franciszek Motyka

SP. Obrowo

3.

Jakub Gużewski

SP. Brzozówka

4.

Mikołaj Wernerowicz

SP. Brzozówka

5.

Antoni Motyka

SP. Obrowo

6.

Kacper Narodzonek

SP. Obrowo

7.

Justin De Frankriker

SP. Obrowo

8.

Jakub Karpiński

SP. Łążyn II

                                        

WYNIKI GIMNAZJADY GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

ROZEGRANYCH 17.09.2016 r.

w OSIEKU n/W.

 

 DZIEWCZĘTA

 

1.

Alicja Nurkowska

Gimnazjum Dobrzejewice

2.

Wiktoria Kobusińska

Gimnazjum Dobrzejewice

3.

Joanna Wiśniewska

Gimnazjum Dobrzejewice

4.

Natalia Podlaszewska

Gimnazjum Obrowo

5.

Lidia Puszakowska

Gimnazjum Dobrzejewice

6.

Paulina Szulc

Gimnazjum Obrowo

7.

Julia Kowalska

Gimnazjum Obrowo

8.

Martyna Foksińska

Gimnazjum Obrowo

 

CHŁOPCY

 

1.

Mateusz Chojnacki

Gimnazjum Dobrzejewice

2.

Michał Piątkowski

Gimnazjum Dobrzejewice

3.

Wiktor Jaranowski

Gimnazjum Dobrzejewice

4.

Krystian Dąbrowski

Gimnazjum Dobrzejewice

5.

Miłosz Kowalski

Gimnazjum Obrowo

6.

Michał Błotnicki

Gimnazjum Dobrzejewice

7.

Patryk Globisz

Gimnazjum Dobrzejewice

8.

Jakub Szczepaniak

Gimnazjum Obrowo

 

W zawodach szkół podstawowych i gimnazjów, przygotowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Osieku n/W. p. Sławomirę Cedro, uczestniczyło 69 uczniów. Drożdżówkę dla każdego uczestnika zapewniła szkoła z Osieka, a dyplomy, napojei transport - Urząd Gminy w Obrowie.

Najlepszych pięciu uczniów z każdej kategorii wystartuje w zawodach powiatowych 29.09.2016 r. w Złejwsi Wielkiej.                                                                       

 

opracował: Dariusz Machajewski

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 433
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone