GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 13.12.2017

Imieniny

Imieniny:  Łucji, Otylii, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI II TURNIEJU GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANEGO 18.12. 2016 r. W BRZOZÓWCE

Kobiety

1.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

20 pkt.

2.

Chylicka Danuta

Czernikowo

17 pkt.

 

Mężczyźni

1.

Zgliński Antek

Toruń

20 pkt.

2.

Zgliński Rafał

Toruń

17 pkt.

3.

Rojek Marek

Toruń

14 pkt.

4.

Sumiński Michał

Czernikowo

12 pkt.

5.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

10 pkt.

6.

Kalinowski Piotr

Witowąż

9 pkt.

7.

Sąsiadek Włodzimierz

Złotoria

8 pkt.

8.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

7 pkt.

9.

Baprawski Jacek

Grębocin

6 pkt.

10.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

5 pkt.

11.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

4 pkt.

12.

Chylicka Danuta

Czernikowo

3 pkt.

13.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

2 pkt.

14.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

2 pkt.

15.

Weiss Juliusz

Złotoria

2 pkt.

16.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

2 pkt.

17.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

1 pkt.

18.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

1 pkt.

19.

Łęgowski Grzegorz

Głogowo

1 pkt.

20.

Tadych Mateusz

Brzozówka

1 pkt.

21.

Wójcik Tomasz

Młyniec

1 pkt.

 

     KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO II TURNIEJU W SEZONIE 2016/2017

Kobiety

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

20

20

 

 

 

40 pkt.

2.

Chylicka Danuta

Czernikowo

17

17

 

 

 

34 pkt.

 

Mężczyźni

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

20

10

 

 

 

30 pkt.

2.

Sumiński Michał

Czernikowo

17

12

 

 

 

29 pkt.

3.

Kalinowski Piotr

Witowąż

14

9

 

 

 

23 pkt.

4.

Rojek Marek

Toruń

7

14

 

 

 

21 pkt.

5.

Zgliński Antek

Toruń

-

20

 

 

 

20 pkt.

6.

Baprawski Jacek

Grębocin

12

6

 

 

 

18 pkt.

7.

Zgliński Rafał

Toruń

-

17

 

 

 

17 pkt.

8.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

10

4

 

 

 

14 pkt.

9.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

9

2

 

 

 

11 pkt.

10.

Ordon-Chabowska Hanna

Toruń

8

1

 

 

 

9 pkt.

16.

Sąsiadek Włodzimierz

Złotoria

-

8

 

 

 

8 pkt.

17.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

-

7

 

 

 

7 pkt.

18.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

2

5

 

 

 

7 pkt.

19.

Sułkowski Mariusz

 

6

-

 

 

 

6 pkt.

20.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

4

2

 

 

 

6 pkt.

21.

Kowalski Wojciech

Kazimierzewo

5

-

 

 

 

5 pkt.

22.

Chylicka Danuta

Czernikowo

2

3

 

 

 

5 pkt.

23.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

2

2

 

 

 

4 pkt.

24.

Dziendziel Michał

Głogowo

3

-

 

 

 

3 pkt.

25.

Łęgowski Grzegorz

Głogowo

2

1

 

 

 

3 pkt.

26.

Weiss Juliusz

Złotoria

-

2

 

 

 

2 pkt.

27.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

1

-

 

 

 

1 pkt.

27.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

-

1

 

 

 

1 pkt.

27.

Tadych Mateusz

Brzozówka

-

1

 

 

 

1 pkt.

27.

Wójcik Tomasz

Młyniec

-

1

 

 

 

1 pkt.

 

                                                           Opracował – Dariusz Machajewski

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 222
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone