GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Czwartek, 21.9.2017

Imieniny

Imieniny:  Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI III TURNIEJU GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANEGO 29.01. 2017 r. W BRZOZÓWCE

Kobiety

1.

 

Toruń

20 pkt.

2.

Chylicka Marta

Czernikowo

17 pkt.

3.

Nadachewicz Ewelina

Dobrzejewice

14 pkt.

Mężczyźni

1.

Rojek Marek

Toruń

20 pkt.

2.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

17 pkt.

3.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

14 pkt.

4.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

12 pkt.

5.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

10 pkt.

6.

Kalinowski Piotr

Witowąż

9 pkt.

7.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

8 pkt.

8.

Weiss Juliusz

Złotoria

7 pkt.

9.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

6 pkt.

10.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

5 pkt.

11.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

4 pkt.

12.

Sztandarki Jakub

Głogowo

3 pkt.

13.

Łęgowski Grzegorz

Głogowo

2 pkt.

14.

Dziendziel Michał

Głogowo

2 pkt.

15.

Tadych Mateusz

Brzozówka

2 pkt.

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO III TURNIEJU W SEZONIE 2016/2017

Kobiety

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

20

20

20

 

 

40 pkt.

2.

Chylicka Danuta

Czernikowo

17

17

-

 

 

34 pkt.

3.

Chylicka Marta

Czernikowo

-

-

17

 

 

17 pkt.

4.

Nadachewicz Ewelina

Dobrzejewice

-

-

14

 

 

14 pkt.

 

Mężczyźni

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

20

10

17

 

 

47 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

7

14

20

 

 

41 pkt.

3.

Kalinowski Piotr

Witowąż

14

9

9

 

 

32 pkt.

4.

Sumiński Michał

Czernikowo

17

12

-

 

 

29 pkt.

5.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

10

4

12

 

 

26 pkt.

6.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

9

2

14

 

 

25 pkt.

7.

Zgliński Antek

Toruń

-

20

-

 

 

20 pkt.

8.

Baprawski Jacek

Grębocin

12

6

-

 

 

18 pkt.

9.

Zgliński Rafał

Toruń

-

17

-

 

 

17 pkt.

10.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

2

5

10

 

 

17 pkt.

11.

Ordon-Chabowska Hanna

Toruń

8

1

8

 

 

17 pkt.

12.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

4

2

5

 

 

11 pkt.

13.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

2

2

6

 

 

10 pkt.

14.

Weiss Juliusz

Złotoria

-

2

7

 

 

9 pkt.

15.

Sąsiadek Włodzimierz

Złotoria

-

8

-

 

 

8 pkt.

16.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

-

7

-

 

 

7 pkt.

17.

Sułkowski Mariusz

 

6

-

-

 

 

6 pkt.

18.

Kowalski Wojciech

Kazimierzewo

5

-

-

 

 

5 pkt.

19.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

-

1

4

 

 

5 pkt.

20.

Chylicka Danuta

Czernikowo

2

3

-

 

 

5 pkt.

20.

Dziendziel Michał

Głogowo

3

-

2

 

 

5 pkt.

22.

Łęgowski Grzegorz

Głogowo

2

1

2

 

 

5 pkt.

23.

Tadych Mateusz

Brzozówka

-

1

2

 

 

3 pkt.

24.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

1

-

-

 

 

1 pkt.

24.

Wójcik Tomasz

Młyniec

-

1

-

 

 

1 pkt.

 

                                                          

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 156
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone