GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Czwartek, 21.9.2017

Imieniny

Imieniny:  Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI IV TURNIEJU GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANEGO 12.02. 2017 r. W BRZOZÓWCE

1.

Zgliński Rafał

Toruń

20 pkt.

2.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

17 pkt.

3.

Baprawski Jacek

Grębocin

14 pkt.

4.

Zgliński Antek

Toruń

12 pkt.

5.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

10 pkt.

6.

Kalinowski Piotr

Witowąż

9 pkt.

7.

Sąsiadek Włodzimierz

Złotoria

8 pkt.

8.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

7 pkt.

9.

Rojek Marek

Toruń

6 pkt.

10.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

5 pkt.

11.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

4 pkt.

12.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

3 pkt.

13.

Weiss Juliusz

Złotoria

2 pkt.

14.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

2 pkt.

15.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

2 pkt.

16.

Tadych Mateusz

Brzozówka

2 pkt.

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO IV TURNIEJACH W SEZONIE 2016/2017

Kobiety

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

20

20

20

 

 

40 pkt.

2.

Chylicka Danuta

Czernikowo

17

17

-

-

 

34 pkt.

3.

Chylicka Marta

Czernikowo

-

-

17

-

 

17 pkt.

4.

Nadachewicz Ewelina

Dobrzejewice

-

-

14

-

 

14 pkt.

 

Mężczyźni

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

20

10

17

17

 

64 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

7

14

20

6

 

47 pkt.

3.

Kalinowski Piotr

Witowąż

14

9

9

9

 

41 pkt.

4.

Zgliński Rafał

Toruń

-

17

-

20

 

37 pkt.

5.

Zgliński Antek

Toruń

-

20

-

12

 

32 pkt.

6.

Baprawski Jacek

Grębocin

12

6

-

14

 

32 pkt.

7.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

10

4

12

4

 

30 pkt.

7.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

9

2

14

5

 

30 pkt.

9.

Sumiński Michał

Czernikowo

17

12

-

-

 

29 pkt.

10.

Ordon-Chabowska Hanna

Toruń

8

1

8

7

 

24 pkt.

11.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

-

7

-

10

 

17 pkt.

12.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

2

5

10

-

 

17 pkt.

13.

Sąsiadek Włodzimierz

Złotoria

-

8

-

8

 

16 pkt.

14.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

4

2

5

2

 

13 pkt.

14.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

2

2

6

3

 

13 pkt.

16.

Weiss Juliusz

Złotoria

-

2

7

2

 

11 pkt.

17.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

-

1

4

2

 

7 pkt.

18.

Sułkowski Mariusz

 

6

-

-

-

 

6 pkt.

19.

Kowalski Wojciech

Kazimierzewo

5

-

-

-

 

5 pkt.

20.

Chylicka Danuta

Czernikowo

2

3

-

-

 

5 pkt.

20.

Dziendziel Michał

Głogowo

3

-

2

-

 

5 pkt.

22.

Łęgowski Grzegorz

Głogowo

2

1

2

-

 

5 pkt.

22.

Tadych Mateusz

Brzozówka

-

1

2

2

 

5 pkt.

24.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

1

-

-

-

 

1 pkt.

24.

Wójcik Tomasz

Młyniec

-

1

-

-

 

1 pkt.

 

                                                          

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 176
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone