GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 13.12.2017

Imieniny

Imieniny:  Łucji, Otylii, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI V TURNIEJU GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANEGO 12.03. 2017 r. W BRZOZÓWCE

1.

Sumiński Michał

Czernikowo

20 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

17 pkt.

3.

Zgliński Rafał

Toruń

14 pkt.

4.

Baprawski Jacek

Grębocin

12 pkt.

5.

Sąsiadek Włodzimierz

Złotoria

10 pkt.

6.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

9 pkt.

7.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

8 pkt.

8.

Kalinowski Piotr

Witowąż

7 pkt.

9.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

6 pkt.

10.

Weiss Juliusz

Złotoria

5 pkt.

11.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

4 pkt.

12.

Jonatowski Łukasz

Gronowo

3 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

W SEZONIE 2016/2017

Kobiety

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Ordon–Chabowska Hanna

Toruń

20

20

20

-

-

40 pkt.

2.

Chylicka Danuta

Czernikowo

17

17

-

-

-

34 pkt.

3.

Chylicka Marta

Czernikowo

-

-

17

-

-

17 pkt.

4.

Nadachewicz Ewelina

Dobrzejewice

-

-

14

-

-

14 pkt.

Mężczyźni

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I

II

III

IV

V

Razem

1.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

20

10

17

17

8

72 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

7

14

20

6

17

64 pkt.

3.

Zgliński Rafał

Toruń

-

17

-

20

14

51 pkt.

4.

Sumiński Michał

Czernikowo

17

12

-

-

20

49 pkt.

5.

Kalinowski Piotr

Witowąż

14

9

9

9

7

48 pkt.

6.

Baprawski Jacek

Grębocin

12

6

-

14

12

44 pkt.

7.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

10

4

12

4

9

39 pkt.

8.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

9

2

14

5

6

36 pkt.

9.

Zgliński Antek

Toruń

-

20

-

12

-

32 pkt.

10

Sąsiadek Włodzimierz

Złotoria

-

8

-

8

10

26 pkt.

11.

Ordon-Chabowska Hanna

Toruń

8

1

8

7

-

24 pkt.

12.

Grodzicki Miłosz

Brzezinko

-

7

-

10

-

17 pkt.

13.

Kłosiński Kazimierz

Piotrkowo

2

5

10

-

-

17 pkt.

14.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

4

2

5

2

4

17 pkt.

15.

Weiss Juliusz

Złotoria

-

2

7

2

5

16 pkt.

16.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

2

2

6

3

-

13 pkt.

17.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

-

1

4

2

-

7 pkt.

18.

Sułkowski Mariusz

 

6

-

-

-

-

6 pkt.

19.

Kowalski Wojciech

Kazimierzewo

5

-

-

-

-

5 pkt.

20.

Chylicka Danuta

Czernikowo

2

3

-

-

-

5 pkt.

20.

Dziendziel Michał

Głogowo

3

-

2

-

-

5 pkt.

22.

Łęgowski Grzegorz

Głogowo

2

1

2

-

-

5 pkt.

22.

Tadych Mateusz

Brzozówka

-

1

2

2

-

5 pkt.

24

Jonatowski Łukasz

Gronowo

-

-

-

-

3

3 pkt.

25.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

1

-

-

-

-

1 pkt.

25.

Wójcik Tomasz

Młyniec

-

1

-

-

-

1 pkt.

 

                                                          

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 267
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2017 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone