GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Piątek, 14.12.2018

Imieniny

Imieniny:  Jana, Alfreda, Izydora

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :
  • Aktualności

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony


 


 


 

Program III Przeglądu Chórów i Zespołow Senioranych


 

V KONKURS PIANISTYCZNY oraz VI KONKURS KEYBOARDOWY

 

Już za nami VI Konkurs Keyboardowy i V Konkurs Pianistyczny. Konkursy odbył się 11 czerwca 2018 roku w Kawęczynie. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury. Do rywalizacji przystąpiły dzieci i młodzież z całego województwa kujawsko – pomorskiego konkurs został przeprowadzony w trzech grupach wiekowych.


 

XVIII GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

 

6 czerwca 2018 roku w Kawęczynie odbył się XVIII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Młodzi wokaliści mieli możliwość zaprezentowania swoich muzycznych talentów , śpiewając wybrane przez siebie piosenki oraz ciekawą choreografię.


 

 


 

Wyniki konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

            Wspólne tworzenie wielkanocnej palmy jest ciekawym sposobem na rodzinne spędzanie wolnego czasu. Wszystkie prace konkursowe wyróżniały się bogactwem barw, kształtów i niezwykłą wyobraźnią oraz pomysłowością wykonawców. Wykorzystano różnorodne techniki plastyczne.

Podstawę palm tworzyły gałązki bukszpanu i barwinka, przyozdobione misternie wykonanymi kompozycjami kwiatowymi z papieru, bibuły lub krepiny. Do zdobienia wykorzystano także suszone kwiaty, wstążki, kokardki i inne ręcznie wykonane ozdoby. Zgromadzone prace konkursowe stworzyły piękną, wielkanocną wystawę.

Lista nagrodzonych przedstawia się następująco:

 


 


 

Ferie w GOK oraz OKK

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci.

Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie wraz z Osieckim Klubem Kultury zorganizował wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 12 lutego, a zakończyły 22 lutego


 

III FESTIWAL DISCO POLO I DANCE - GŁOGOWO 2018

Wójt Gminy Obrowo serdecznie zaprasza młode, aktywnie działające, amatorskie zespoły muzyczne prezentujące różne gatunki muzyczne do wzięcia udziału III Festiwalu Disco Polo i Dance w Głogowie. Zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 kwietnia 2018 roku. Więcej informacji  znajduje się regulamin festiwalu.


 

IDĄ ŚWIĘTA, CZAS NA MYDŁO ...

Dobre mydło nie  jest złe !!! Przekonały się o tym panie uczestniczące w cotygodniowych warsztatach kreatywno - artystycznych, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie. Produkcja mydełek tak spodobała się i wyzwoliła taką pomysłowość, że powstały przeróżne w kształtach, w różnych kolorach i o różnym zapachu cudeńka.


 

 

Gala wolontariuszy "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ"

Fundacja TRYBIK organizuje GALĘ WOLONTARIUSZY, która odbędzie się 20 kwietnia 2018r. w Krobi.

Na spotkanie zapraszamy członków Szkolnych Kół Wolontariatu, działających na terenie gminy Obrowo i Lubicz.  Będzie to świetna okazja do spotkania się, zaprezentowania swoich działań, podzielenia swoim doświadczeniem, a w przyszłości do szerszej współpracy.


 

Warsztaty muzyczne w Łodzi 2018 r.

  W dniach 2-4 lutego, 40-osobowa grupa młodzieży gminy Obrowo z różnych miejscowości brała udział w Warsztatach Muzycznych dla Młodzieży w Łodzi, prowadzonych przez zespół „Mocni w Duchu”.

Młodzi ludzie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności na warsztatach: wokalnych, tanecznych, gitarowych, perkusyjnych oraz orkiestrowych. Były to trzy dni intensywnej pracy, mimo tego uczestnicy mają wiele pozytywnych wspomnień. Przeżyliśmy wspaniałą ucztę duchową oraz czas wielkiej radości. Towarzyszyły nam cudowne wrażenia artystyczne. Do Łodzi przyjechało ok. 230 uczestników z całej Polski. Był to dla nas wszystkich bardzo owocny czas.


 


 

następna strona »

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 28230
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2018 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone