GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Niedziela, 25.2.2018

Imieniny

Imieniny:  Cezarego, Wiktora, Donata

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

 

WYNIKI III TURNIEJU GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

ROZEGRANEGO 14.01. 2018 r. W BRZOZÓWCE

 

1.

Sumiński Michał

Czernikowo

20 pkt.

2.

Klonowski Krzysztof

Toruń

17 pkt.

3.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

14 pkt.

4.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

12 pkt.

5.

Rojek Marek

Toruń

10 pkt.

6.

Baprawski Jacek

Grębocin

9 pkt.

7.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

8 pkt.

8.

Kowalski Wojciech

Kaźmierzewo

7 pkt.

9.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

6 pkt.

10.

Weiss Juliusz

Złotoria

5 pkt.

11.

Janicki Jacek

Głogowo

4 pkt.

12.

Chylicka Danuta

Czernikowo

3 pkt.

13.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

2 pkt.

14.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

2 pkt.

15.

Walicki Patryk

Dzikowo

2 pkt.

16.

Błotnicki Ryszard

Kaźmierzewo

2 pkt.

17.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

1 pkt.

18.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

1 pkt.

19.

Walicki Mariusz

Dzikowo

1 pkt.

20.

Janicki Rafał

Głogowo

1 pkt.

21.

Gurtowski Artur

Osiek nad Wisłą

1 pkt.

22.

Bączkowski Jarosław

Głogowo

1 pkt.

23.

Janicki Mariusz

Głogowo

1 pkt.

24.

Tadych Mateusz

Brzozówka

1 pkt.

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO III TURNIEJACH - SEZON 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

Suma

1.

Sumiński Michał

Czernikowo

14

20

20

54 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

12

17

10

39 pkt.

3.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

8

8

17

33 pkt.

4.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

10

14

6

30 pkt.

5.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

9

12

8

29 pkt.

6.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

7

9

12

28 pkt.

7.

Baprawski Jacek

Grębocin

-

14

9

23 pkt.

8.

Zgliński Rafał

Toruń

20

-

-

20 pkt.

9.

Weiss Juliusz

Złotoria

6

7

5

18 pkt.

10.

Zgliński Antoni

Toruń

17

-

-

17 pkt.

11.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

5

6

2

13 pkt.

12.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

4

5

1

10 pkt.

13.

Kowalski Wojciech

Kaźmierzewo

-

-

7

7 pkt.

14.

Bączkowski Jarosław

Głogowo

3

2

1

6 pkt.

15.

Kalinowski Michał

Szembekowo

2

3

-

5 pkt.

16.

Janicki Jacek

Głogowo

-

-

4

4 pkt.

17.

Chylicka Danuta

Czernikowo

-

-

3

3 pkt.

18.

Kalinowski Jan

Szembekowo

1

2

-

3 pkt.

18.

Tadych Mateusz

Brzozówka

2

-

1

3 pkt.

20.

Poniewska Karolina

Brzozówka

2

-

-

2 pkt.

20.

Walicki Patryk

Dzikowo

-

-

2

2 pkt.

20

Błotnicki Ryszard

Kaźmierzewo

-

-

2

2 pkt.

20.

Tybuszewski Janusz

Brzozówka

2

-

-

2 pkt.

20.

Wełnowski Igor

Gronowo

-

2

-

2 pkt.

25.

Walicki Mariusz

Dzikowo

-

-

1

1 pkt.

25.

Janicki Rafał

Głogowo

-

-

1

1 pkt.

25.

Gurtowski Artur

Osiek n/ Wisłą

-

-

1

1 pkt.

25.

Janicki Mariusz

Głogowo

-

-

1

1 pkt.

                                                          

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 66
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2018 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone