GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Piątek, 22.6.2018

Imieniny

Imieniny:  Jana, Pauliny, Tomasza

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI IV TURNIEJU GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM ROZEGRANEGO 11.02. 2018 r. W BRZOZÓWCE

 

1.

Sumiński Michał

Czernikowo

20 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

17 pkt.

3.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

14 pkt.

4.

Baprawski Jacek

Grębocin

12 pkt.

5.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

10 pkt.

6.

Chylicka Danuta

Czernikowo

9 pkt.

7.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

8 pkt.

8.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

7 pkt.

9.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

6 pkt.

10.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

5 pkt.

11.

Weiss Juliusz

Złotoria

4 pkt.

12.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

3 pkt.

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO IV TURNIEJACH - SEZON 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

Suma

1.

Sumiński Michał

Czernikowo

14

20

20

20

74 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

12

17

10

17

56 pkt.

3.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

8

8

17

10

43 pkt.

4.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

7

9

12

14

42 pkt.

5.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

10

14

6

7

37 pkt.

6.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

9

12

8

8

37 pkt.

7.

Baprawski Jacek

Grębocin

-

14

9

12

35 pkt.

8.

Weiss Juliusz

Złotoria

6

7

5

4

22 pkt.

9.

Zgliński Rafał

Toruń

20

-

-

-

20 pkt.

10.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

5

6

2

5

18 pkt.

11.

Zgliński Antoni

Toruń

17

-

-

-

17 pkt.

12.

Chylicka Danuta

Czernikowo

-

-

3

9

12 pkt.

13.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

4

5

1

-

10 pkt.

14.

Kowalski Wojciech

Kaźmierzewo

-

-

7

-

7 pkt.

15.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

-

-

-

6

6 pkt.

16.

Bączkowski Jarosław

Głogowo

3

2

1

-

6 pkt.

17.

Kalinowski Michał

Szembekowo

2

3

-

-

5 pkt.

18.

Janicki Jacek

Głogowo

-

-

4

-

4 pkt.

19.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

-

-

1

3

4 pkt.

20.

Kalinowski Jan

Szembekowo

1

2

-

-

3 pkt.

20.

Tadych Mateusz

Brzozówka

2

-

1

-

3 pkt.

22.

Poniewska Karolina

Brzozówka

2

-

-

-

2 pkt.

22.

Walicki Patryk

Dzikowo

-

-

2

-

2 pkt.

22

Błotnicki Ryszard

Kaźmierzewo

-

-

2

-

2 pkt.

22.

Tybuszewski Janusz

Brzozówka

2

-

-

-

2 pkt.

22.

Wełnowski Igor

Gronowo

-

2

-

-

2 pkt.

27.

Walicki Mariusz

Dzikowo

-

-

1

-

1 pkt.

27.

Janicki Rafał

Głogowo

-

-

1

-

1 pkt.

27.

Gurtowski Artur

Osiek n/ Wisłą

-

-

1

-

1 pkt.

27.

Janicki Mariusz

Głogowo

-

-

1

-

1 pkt.

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 81
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2018 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone