GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 26.9.2018

Imieniny

Imieniny:  Justyny, Damiana, Wawrzyńca

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

 

 

 

 

 

WYNIKI V TURNIEJU GMINY OBROWO

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM ROZEGRANEGO 11.03. 2018 r. W BRZOZÓWCE

 

1.

Sumiński Michał

Czernikowo

20 pkt.

2.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

17 pkt.

3.

Rojek Marek

Toruń

14 pkt.

4.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

12 pkt.

5.

Baprawski Jacek

Grębocin

10 pkt.

6.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

9 pkt.

7.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

8 pkt.

8.

Chylicka Danuta

Czernikowo

7 pkt.

9.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

6 pkt.

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

PO (OSTATNIM) V TURNIEJU - SEZON 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

V

Suma

1.

Sumiński Michał

Czernikowo

14

20

20

20

20

94 pkt.

2.

Rojek Marek

Toruń

12

17

10

17

14

70 pkt.

3.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

7

9

12

14

17

59 pkt.

4.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

8

8

17

10

8

51 pkt.

5.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

9

12

8

8

12

49 pkt.

6.

Pierzgalski Wiesław

Mazowsze

10

14

6

7

9

46 pkt.

7.

Baprawski Jacek

Grębocin

-

14

9

12

10

45 pkt.

8.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

5

6

2

5

6

24 pkt.

9.

Weiss Juliusz

Złotoria

6

7

5

4

-

22 pkt.

10.

Zgliński Rafał

Toruń

20

-

-

-

-

20 pkt.

11.

Chylicka Danuta

Czernikowo

-

-

3

9

7

19 pkt.

12.

Zgliński Antoni

Toruń

17

-

-

-

-

17 pkt.

13.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

4

5

1

-

-

10 pkt.

14.

Kowalski Wojciech

Kaźmierzewo

-

-

7

-

-

7 pkt.

15.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

-

-

-

6

-

6 pkt.

16.

Bączkowski Jarosław

Głogowo

3

2

1

-

-

6 pkt.

17.

Kalinowski Michał

Szembekowo

2

3

-

-

-

5 pkt.

18.

Janicki Jacek

Głogowo

-

-

4

-

-

4 pkt.

19.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

-

-

1

3

-

4 pkt.

20.

Kalinowski Jan

Szembekowo

1

2

-

-

-

3 pkt.

20.

Tadych Mateusz

Brzozówka

2

-

1

-

-

3 pkt.

22.

Poniewska Karolina

Brzozówka

2

-

-

-

-

2 pkt.

22.

Walicki Patryk

Dzikowo

-

-

2

-

-

2 pkt.

22

Błotnicki Ryszard

Kaźmierzewo

-

-

2

-

-

2 pkt.

22.

Tybuszewski Janusz

Brzozówka

2

-

-

-

-

2 pkt.

22.

Wełnowski Igor

Gronowo

-

2

-

-

-

2 pkt.

27.

Walicki Mariusz

Dzikowo

-

-

1

-

-

1 pkt.

27.

Janicki Rafał

Głogowo

-

-

1

-

-

1 pkt.

27.

Gurtowski Artur

Osiek n/ Wisłą

-

-

1

-

-

1 pkt.

27.

Janicki Mariusz

Głogowo

-

-

1

-

-

1 pkt.

                  

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOBIET

W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

V

Suma

1.

Ordon – Chabowska Hanna

Toruń

20

20

20

20

20

100 pkt.

2.

Chylicka Danuta

Czernikowo

-

-

17

17

17

51 pkt.

3.

Poniewska Karolina

Brzozówka

14

-

-

-

-

14 pkt.

 

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 147
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2018 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone