GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Wtorek, 16.10.2018

Imieniny

Imieniny:  Gawła, Ambrożego, Aurelii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

 

WYNIKI IGRZYSK SPORTOWYCH DZIECI GMINY OBROWO

W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (rocznik 2017 i młodsi)

ROZGRYWANYCH 19.05.2018 r. W DOBRZEJEWICACH

 

Trójbój indywidualnie (pkt.)

DZIEWCZĘTA

 

CHŁOPCY

1

Konczalska Natalia

133

SP Brzozówka

1

Kukuła Mateusz

100

SP Brzozówka

2

Styborska Wioleta

96

SP Obrowo

2

Tecmer Bartosz

95

SP Brzozówka

3

Przewięźlikowska Z.

95

SP Brzozówka

3

Mejer Adam

88

SP Brzozówka

4

Wiercioch Martyna

94

SP Łążyn II

4

Konczalski Szymon

78

SP Brzozówka

5

Błotnicka Weronika

92

SP Łążyn II

5

Stanisławski Bartosz

77

SP Obrowo

6

Wierzbowska Agata

92

SP Dobrzejewice

6

Krupski Miłosz

76

SP Obrowo

7

Dąbrowska Natalia

91

SP Łążyn II

7

Kowalski Mateusz

74

SP Brzozówka

7

Wiczyńska Martyna

91

SP Brzozówka

8

Iwan Adam

67

SP Łążyn II

9

Różyńska Zuzanna

88

SP Łążyn II

9

Kowalski Fabian

65

SP Łążyn II

10

Kubacka Marysia

85

SP Brzozówka

9

Kowalski Kacper

65

SP Łążyn II

 

Trójbój drużynowo (pkt.)

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

1

SP Brzozówka

479

1

SP Brzozówka

435

2

SP Łążyn II

449

2

SP Łążyn II

306

3

SP Obrowo

356

3

SP Obrowo

270

4

SP Dobrzejewice

335

4

SP Osiek n/W.

220

5

SP Osiek n/W.

189

5

SP Dobrzejewice

93

 


 

WYNIKI IGRZYSKACH SPORTOWYCH DZIECI GMINY OBROWO

W LKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

ROZGRYWANYCH 12.05.2018 r. W DOBRZEJEWICACH

 

Bieg na dystansie 60 m

Kamińska Julia

9,29

SP Osiek n/W.

1

Ostrowski Aleksander

8,90

SP Osiek n/W.

Chojnacka Marta

9,30

SP Brzozówka

2

Florkiewicz Marcin

9,14

SP Brzozówka

Zielińska Aleksandra

9,56

SP Łążyn II

3

Kamiński Krystian

9,39

SP Obrowo

Rzut piłeczką palantową

 

Chojnacka Marta

39,00

SP Brzozówka

1

Błażkiewicz Bartosz

52,00

SP Brzozówka PK

Wiśniewska Ola

33,50

SP Brzozówka

2

Szupryczyński Dominik

47,50

SP Brzozówka

Gerc Oliwia

31,50

SP Łążyn II

3

Kamiński Krystian

47,00

SP Obrowo

Skok w dal

Kamińska Julia

403

SP Osiek n/W.

1

Ostrowski Aleksander

458

SP Osiek n/W.

Ruszkowska Patrycja

392

SP Osiek n/W.

2

Dulkiewicz Igor

409

SP Obrowo

Gerc Oliwia

373

SP Łążyn II

3

Karpiński Mateusz

403

SP Łążyn II

     

3

Florkiewicz Marcin

403

SP Brzozówka

Bieg na dystansie 600 m

Zielińska Aleksandra

1:59,68

SP Łążyn II

1

Raniszewski Miłosz

3:30,76

SP Brzozówka

Chojnacka Marta

2:02,89

SP Brzozówka

2

Pawłowski Paweł

3:36,53

SP Łążyn II

Szewczyk Nadia

2:03,15

SP Osiek n/W.

3

Kamiński Krystian

3:42,31

SP Obrowo

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA - Czwórbój indywidualnie (pkt.)

 

CHŁOPCY - Czwórbój indywidualnie (pkt.)

 

Chojnacka Marta

258

SP Brzozówka

1

Kamiński Krystian

182

SP Obrowo

1

Kamińska Julia

231

SP Osiek n/W.

2

Ostrowski Aleksander

177

SP Osiek n/W.

2

Zielińska Aleksandra

211

SP Łążyn II

3

Pawłowski Paweł

162

SP

Łążyn II

3

                 

 

Czwórbój drużynowo (pkt.)

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

1

SP Osiek n/W.

897

1

SP Brzozówka

691

2

SP Brzozówka

875

2

SP Obrowo

677

3

SP Łążyn II

821

3

SP Osiek n/W.

633

4

SP Obrowo

680

4

SP Łążyn II

520

5

SP Dobrzejewice

679

5

SP Dobrzejewice

379

 

 

 

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 117
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2018 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone