GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Wtorek, 16.10.2018

Imieniny

Imieniny:  Gawła, Ambrożego, Aurelii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ GMINY OBROWO
W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROZGRYWANYCH 22.09.2018 r. W OBROWIE

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn chłopców: SP Brzozówka, SP Dobrzejewice,
SP Łążyn II, SP Obrowo, SP Osiek nad Wisłą

Wyniki meczów:

SP Łążyn II – SP Obrowo

0 : 6

ZS Dobrzejewice – SP Brzozówka

1 : 0

SP Osiek n/W. – SP Łążyn II

1 : 0

SP Obrowo – ZS Dobrzejewice

2 : 0

SP Brzozówka – SP Osiek n/W.

6 : 0

SP Łążyn II – ZS Dobrzejewice

2 : 3

SP Obrowo – SP Brzozówka

4 : 1

ZS Dobrzejewice – SP Osiek n/W.

3 : 0

SP Brzozówka – SP Łążyn II

1 : 0

SP Osiek n/W. – SP Obrowo

        wo 0 : 3

 

Tabela końcowa:

 

 

 

 

1.

SP Obrowo

4

12

15-01

2.

ZS Dobrzejewice

4

4

07-04

3.

SP Brzozówka    

4

9

08-05

4.

SP Osiek nad Wisłą

4

0

01-12

5.

SP Łążyn II

4

1

02-11

           

 

Skład SP Brzozówka: Dominik Jasieniecki, Marcin Florkiewicz, Bartosz Błażkiewicz, Igor Klimkiewicz, Dominik Szupryczyński, Wiktor Pędzierski, Wojciech Witkowski; nauczyciel prowadzący Krzysztof Lerch 

Gminną rywalizację przygotowali p. Jacek Makowski i p. Tomasz Rumiński - nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Obrowie. Dyplomy, napoje i transport zapewnił Urząd Gminy w Obrowie.

 W zawodach powiatowych rozgrywanych 16 października 2018 roku w Ostaszewie / Grzywnie naszą gminę  reprezentować będą chłopcy z SP. Obrowo.

 

WYNIKI IGRZYSK SPORTOWYCH DZIECI GMINY OBROWO
W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROZGRYWANYCH 22.09.2018 r. W OBROWIE

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn chłopców: SP Brzozówka, SP Dobrzejewice,
SP Łążyn II, SP Obrowo, SP Osiek nad Wisłą

Wyniki meczów:

SP Łążyn II – SP Obrowo

0 : 3

SP Dobrzejewice – SP Brzozówka

1 : 2

SP Osiek n/W. – SP Łążyn II

1 : 4

SP Obrowo – SP Dobrzejewice

3 : 0

SP Brzozówka – SP Osiek n/W.

9 : 1

SP Łążyn II – SP Dobrzejewice

3 : 3

SP Obrowo – SP Brzozówka

2 : 1

SP Dobrzejewice – SP Osiek n/W.

5 : 0

SP Brzozówka – SP Łążyn II

4 : 0

SP Osiek n/W. – SP Obrowo

        wo 0 : 3

 

Tabela końcowa:

 

 

 

 

1.

SP Obrowo

4

12

11-01

2.

SP Brzozówka    

4

9

16-04

3.

SP Dobrzejewice

4

4

09-08

4.

SP Łążyn II

4

1

07-11

5.

SP Osiek nad Wisłą

4

0

02-21

           

 

Skład SP Brzozówka: Miłosz Raniszewski, Mateusz Kukuła, Szymon Kończalski, Bartosz Zakrzewski, Andrzej Kubacki, Kacper Meller, Kacper Tecmer, Sebastian Krzemiński; nauczyciel prowadzący Dariusz Machajewski

Gminną rywalizację przygotowali p. Jacek Makowski i p. Tomasz Rumiński - nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Obrowie. Dyplomy, napoje i transport zapewnił Urząd Gminy w Obrowie.

 W zawodach powiatowych rozgrywanych 17 października 2018 roku w Obrowie naszą gminę  reprezentować będą chłopcy z SP. Obrowo.

 

opracował – Dariusz Machajewski

 

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 15
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2018 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone