GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Niedziela, 27.9.2020

Imieniny

Imieniny:  Wincentego, Damiana, Wawrzyńca

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI III TURNIEJU GMINY OBROWO
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM
ROZEGRANEGO 19.01. 2020 r. W OBROWIE

1.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

20 pkt.

2.

Zieliński Piotr

Brzozówka

17 pkt.

3.

Sumiński Michał

Czernikowo

14 pkt.

4.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

12 pkt.

5.

Łęgowski Patryk

Miliszewy

10 pkt.

6.

Kalinowski Piotr

Witowąż

9 pkt.

7.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

8 pkt.

8.

Chylicka Danuta

Czernikowo

7 pkt.

9.

Kowalski Wojciech

Kazimierzewo

6 pkt.

10.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

5 pkt.

11.

Salamon Krzysztof

Brzozówka

4 pkt.

12

Krzyżanowski Jakub

Brzozówka

3 pkt.

13.

Łęgowski Czesław

Miliszewy

2 pkt.

14.

Janicki Jacek

Głogowo

2 pkt.

15.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

2 pkt.

16.

Janicki Rafał

Głogowo

2 pkt.

 

NAJLEPSZA KOBIETA

1.

Danuta Chylicka

Czernikowo

 

KATEGORIA DO LAT 15

1.

Krzyżanowski Jakub

Brzozówka

2.

Lorenc Bartosz

Obrowo

3.

Roman Kępski

Obrowo

4.

Chlebowski Filip

Czernikowo

5.

Zientarski Kacper

Czernikowo

6.

Brzyski Jan

Czernikowo

7.

Chlebowski Oskar

Czernikowo


 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX PO 3 TURNIEJACH

 

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

V

razem

1.

Zieliński Piotr

Brzozówka

20

20

17

 

 

57 pkt.

2.

Kowalski Wojciech

Kazimierzewo

12

17

6

 

 

35 pkt.

3.

Sumiński Michał

Czernikowo

17

-

14

 

 

31 pkt.

4.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

14

-

8

 

 

22 pkt.

5.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

-

-

20

 

 

20 pkt.

6.

Stetkiewicz Krzysztof

Smogorzewiec

10

10

-

 

 

20 pkt.

7.

Rutkowska Agnieszka

Łążyn II

5

12

-

 

 

17 pkt.

8.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

-

-

12

 

 

12 pkt.

9.

Krzyżanowski Jakub

Brzozówka

9

-

3

 

 

12 pkt.

10.

Łęgowski Patryk

Miliszewy

-

-

10

 

 

10 pkt.

11.

Kalinowski Piotr

Witowąż

-

-

9

 

 

9 pkt.

11.

Lorenc Bartosz

Obrowo

-

9

-

 

 

9 pkt.

13.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

7

-

2

 

 

9 pkt.

14.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

8

-

-

 

 

8 pkt.

14.

Kępski Roman

Obrowo

-

8

-

 

 

8 pkt.

16.

Chylicka Danuta

Czernikowo

-

-

7

 

 

7 pkt.

16.

Rutkowski Kazimierz

Kazimierzewo

-

7

-

 

 

7 pkt.

18.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

6

-

-

 

 

6 pkt.

19.

Salamon Krzysztof

Brzozówka

-

-

4

 

 

4 pkt.

19.

Tybuszewski Janusz

Brzozówka

4

-

-

 

 

4 pkt.

21.

Tadych Mateusz

Brzozówka

3

-

-

 

 

3 pkt.

22.

Łęgowski Czesław

Miliszewy

-

-

2 pkt.

 

 

2 pkt.

22.

Janicki Jacek

Głogowo

-

-

2 pkt.

 

 

2 pkt.

22.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

-

-

2 pkt.

 

 

2 pkt.

22.

Janicki Rafał

Głogowo

-

-

2 pkt.

 

 

2 pkt.

26.

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KATEGORIA DO LAT 15

 

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

V

razem

1.

Krzyżanowski Jakub

Brzozówka

20

-

20

 

 

40 pkt.

2.

Lorenc Bartosz

Obrowo

-

20

17

 

 

37 pkt.

3.

Roman Kępski

Obrowo

-

17

14

 

 

31 pkt.

4.

Chlebowski Filip

Czernikowo

-

-

12

 

 

12 pkt.

5.

Zientarski Kacper

Czernikowo

-

-

10

 

 

10 pkt.

6.

Brzyski Jan

Czernikowo

-

-

9

 

 

9 pkt.

7.

Chlebowski Oskar

Czernikowo

-

-

8

 

 

8 pkt.

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 434
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2020 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone