GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Środa, 5.8.2020

Imieniny

Imieniny:  Marii, Stanisławy, Oswalda

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

WYNIKI IV TURNIEJU GMINY OBROWO
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM
ROZEGRANEGO 16.02. 2020 r. W BRZOZÓWCE

1.

Zieliński Piotr

Brzozówka

20 pkt.

2.

Sumiński Michał

Czernikowo

17 pkt.

3.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

14 pkt.

4.

Chylicka Danuta

Czernikowo

12 pkt.

5.

Gużyński Krzysztof

Głogowo

10 pkt.

6.

Łęgowski Czesław

Miliszewy

9 pkt.

7.

Rutkowska Agnieszka

Łążyn II

8 pkt.

 

NAJLEPSZA KOBIETA

1.

Danuta Chylicka

Czernikowo

2.

Agnieszka Rutkowska

Łążyn II

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX PO 4 TURNIEJACH

 

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

V

razem

1.

Zieliński Piotr

Brzozówka

20

20

17

20

 

77 pkt.

2.

Sumiński Michał

Czernikowo

17

-

14

17

 

48 pkt.

3.

Szynkarewicz Krzysztof

Młyniec

14

-

8

14

 

36 pkt.

4.

Kowalski Wojciech

Kazimierzewo

12

17

6

-

 

35 pkt.

5.

Rutkowska Agnieszka

Łążyn II

5

12

-

8

 

25 pkt.

6.

Bytner Mateusz

Dąbrówka

-

-

20

-

 

20 pkt.

7.

Stetkiewicz Krzysztof

Smogorzewiec

10

10

-

-

 

20 pkt.

8.

Chylicka Danuta

Czernikowo

-

-

7

12

 

19 pkt.

9.

Bytner Zbigniew

Dąbrówka

-

-

12

-

 

12 pkt.

10.

Krzyżanowski Jakub

Brzozówka

9

-

3

-

 

12 pkt.

11.

Łęgowski Czesław

Miliszewy

-

-

2 pkt.

9

 

11 pkt.

12.

Łęgowski Patryk

Miliszewy

-

-

10

-

 

10 pkt.

13.

Kalinowski Piotr

Witowąż

-

-

9

-

 

9 pkt.

13.

Lorenc Bartosz

Obrowo

-

9

-

-

 

9 pkt.

15.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

7

-

2

-

 

9 pkt.

16.

Olszewski Zbigniew

Brzozówka

8

-

-

-

 

8 pkt.

16.

Kępski Roman

Obrowo

-

8

-

-

 

8 pkt.

18.

Rutkowski Kazimierz

Kazimierzewo

-

7

-

-

 

7 pkt.

19.

Tadych Krzysztof

Brzozówka

6

-

-

-

 

6 pkt.

20.

Salamon Krzysztof

Brzozówka

-

-

4

-

 

4 pkt.

20.

Tybuszewski Janusz

Brzozówka

4

-

-

-

 

4 pkt.

22.

Tadych Mateusz

Brzozówka

3

-

-

-

 

3 pkt.

23.

Janicki Jacek

Głogowo

-

-

2 pkt.

-

 

2 pkt.

23.

Sitarz Zbigniew

Głogowo

-

-

2 pkt.

-

 

2 pkt.

23.

Janicki Rafał

Głogowo

-

-

2 pkt.

-

 

2 pkt.

                   

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KATEGORIA KOBIET

 

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

V

razem

1.

Rutkowska Agnieszka

Łążyn II

20

20

-

17

 

57 pkt.

2.

Chylicka Danuta

Czernikowo

-

-

20

20

 

40 pkt.

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KATEGORIA DO LAT 15

 

Nazwisko i imię

Miejscowość

I

II

III

IV

V

razem

1.

Krzyżanowski Jakub

Brzozówka

20

-

20

 

 

40 pkt.

2.

Lorenc Bartosz

Obrowo

-

20

17

 

 

37 pkt.

3.

Roman Kępski

Obrowo

-

17

14

 

 

31 pkt.

4.

Chlebowski Filip

Czernikowo

-

-

12

 

 

12 pkt.

5.

Zientarski Kacper

Czernikowo

-

-

10

 

 

10 pkt.

6.

Brzyski Jan

Czernikowo

-

-

9

 

 

9 pkt.

7.

Chlebowski Oskar

Czernikowo

-

-

8

 

 

8 pkt.

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 305
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2020 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone