Przejście do sekcji:

Treść strony - Nominowani Ewelina i Przemek

Ewelina Mytlewska i Przemysław Piotrowski wśród nominowanych

Miło jest nam poinformować, że p. Przemysław Piotrowski, dyrektor SP w Obrowie znalazł się wśród dziewięciu osób nominowanych do konkursu „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego 2023”. Został zgłoszony przez Radę Rodziców działającą w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie. Z rąk Starosty otrzymał list gratulacyjny, który jest podziękowaniem za dotychczasową działalność. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tytuł „Społecznika Roku Powiatu Toruńskiego 2023” przypadł p. Barbarze Mońko-Juraszek, o czym pisaliśmy wcześniej.

Podczas forum NGO zorganizowanym przez Powiat Toruński 12.12.2023r. prezentowane były różne ciekawe  inicjatywy, które podlegały ocenie. W głosowaniu tajnym wyboru dokonali sami uczestnicy forum.   W konkursie na „Najciekawszą Inicjatywę Społeczną”  wyróżnienie – i bon o wartości 500 zł zdobyła Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna „Dzieci-dzieciom. Dzieciaki-Talenciaki”, prowadzona w ramach wykonywanej pracy  w Gminnym Ośrodku Kultury w Obrowie przez p. Ewelinę Mytlewską, animatorkę kultury. Cieszy nas to, że mogliśmy zaprezentować naszą działalność. 

  • Przemysław Piotrowski odbiera list gratulacyjny podczas ogłoszenia wyników konkursu „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego...
  • Konkurs „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego 2023”
  • Konkursu „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego 2023”
  • Ewelina Mytlewska podczas ogłoszenia wyników konkursu „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego 2023”
Przejdź do początku strony