Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Wyniki konkursu „List do Świętego Mikołaja”

  Wyniki konkursu „List do Świętego Mikołaja”

  Pisanie listów jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym. W dniu 4 grudnia minął termin składania prac w konkursie „List do Świętego Mikołaja”.Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie listu w formie pracy plastycznej dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat oraz  listu w formie pracy pisemnej z możliwością ozdobienia elementami plastycznymi dla dzieci w wieku od 8 do 9 lat. Na konkurs wpłynęło 51 prac… wszystkie oryginalne i kolorowe.

 • Wyniki konkursu plastycznego NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA

  Wyniki konkursu plastycznego NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA

  W listopadzie br. został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod hasłem „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA”.Wszyscy lubią święta i to co z nimi jest związane, a jeszcze jak można to połączyć z twórczością artystyczną, to tworzenie kartek bożonarodzeniowych okazuje się fajną zabawą. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych inspirowanych zwyczajami i tradycjami świątecznymi oraz stworzenie uczestnikom możliwości własnych dokonań artystycznych.

 • III Gminny Konkurs Recytatorski „Kocham Cię, Polsko!” rozstrzygnięty!

  III Gminny Konkurs Recytatorski „Kocham Cię, Polsko!” rozstrzygnięty!

  Przedstawiamy wyniki III Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Kocham Cię, Polsko!" zorganizowanego przez Osiecki Klub Kultury wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Obrowie. Konkurs odbył się pod patronatem Wójta Gminy Obrowo. Ze względu na epidemię konkurs został przeprowadzony w sieci. Do Osieckiego Klubu Kultury wpłynęło 35 zgłoszeń – nagrań recytacji. Dziękuję bardzo wszystkim dzieciom oraz młodzieży za udział w konkursie, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie!

 • List do Świetego Mikołaja - konkurs trwa do 4 grudnia

  List do Świetego Mikołaja - konkurs trwa do 4 grudnia

  Grudzień to magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Każde dziecko chce otrzymać swój wymarzony prezent, ale najpierw wypadałoby poinformować Świętego Mikołaja o swoich marzeniach. Napisz list do Świętego Mikołaja i wygraj nagrody. Na parce czekamy do 2 grudnia.

   

 • UWAGA!!

  W związku z nowymi obostrzeniami informujemy, że wszystkie zajęcia/ sekcje działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Obrowie i Osieckim Klubie Kultury w Osieku nad Wisłą zostają zawieszone do odwołania.

 • Konkurs literacki "O... koronawirusie na powaznie i na wesoło"

  Konkurs literacki "O... koronawirusie na powaznie i na wesoło"

  Zapraszamy do udziału w konkursie literackim o koronawirusie. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z gminy Obrowo. Każdy uczestnik przesyła jeden tekst literacki do wyboru: wiersz, opowiadanie, felieton, esej, itp. zgodny z tematem konkursu do końca listopada.

 • Gramy i śpiewamy już 10 lat!

  Gramy i śpiewamy już 10 lat!

  OSIECKA GRUPA TEATRALNA powstała w 2010r. z inicjatywy mieszkańców Osieka nad Wisłą: nauczycieli, rodziców i osób, którym bliska jest kultura. Współzałożycielem był również ś.p. Michał Kokot. Swoją działalność rozpoczęliśmy od prób teatralnych do jasełek reżyserowanych przez Katarzynę Wichrowską (obecnie Tofil).

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony