2026.02.17Dni aktywności, kultury i wspólnej zabawy...Ferie z Osieckim Klubem Kultury.Czytaj więcej (Dni aktywności, kultury i wspólnej zabawy...)
2026.02.17Odlotowy Dzień KobietDzień Kobiet z Osiecką Grupą Teatralno-Wokalną.Czytaj więcej (Odlotowy Dzień Kobiet)
2026.02.10Papierowe czary-maryGdy zwykły papier zamienia się w kolorowe dzieła sztuki...Czytaj więcej (Papierowe czary-mary)
2026.02.09„Plastyczne inspiracje” – warsztaty artystycznePoniedziałkowe zajęcia z dekoracji metodą decoupage.Czytaj więcej („Plastyczne inspiracje” – warsztaty artystyczne)
2026.02.04Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Katarzyny Cąbrowskiej w Osieku nad Wisłą zaprasza do udziału w konkursieKonkurs „Wiedzy o Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim”.Czytaj więcej (Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Katarzyny Cąbrowskiej w Osieku nad Wisłą zaprasza do udziału w konkursie)
2026.02.02Młodzi Laureaci – pasja, praca, sukcesPodsumowanie osiągnięć.Czytaj więcej (Młodzi Laureaci – pasja, praca, sukces)
2026.01.21Wieczór z baletem „Carmen”Serdecznie zapraszamy do wspólnego kulturalnego wyjazdu!Czytaj więcej (Wieczór z baletem „Carmen”)
2026.01.20Piękna LucyndaWyjazd na spektakl do Teatru Muzycznego w Toruniu.Czytaj więcej (Piękna Lucynda)
2026.01.19Plastyczne InspiracjeMalujemy, tworzymy, inspirujemy – warsztaty artystyczne dla młodych twórców...Czytaj więcej (Plastyczne Inspiracje)
2026.01.19Zima z Osieckim Klubem KulturyZimowe wyjazdy z Osieckim Klubem Kultury – spotkania pełne zabawy, spektakli i warsztatów!Czytaj więcej (Zima z Osieckim Klubem Kultury)