Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Koncert z okazji Dnia Papieskieg

  Koncert z okazji Dnia Papieskiego

  Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna oraz Schola Źródło zapraszają na Koncert z okazji Dnia Papieskiego, 14 października o godz. 19.00 w kościele NSPJ w Osieku nad Wisłą.

 • „Moja pierwsza odyseja kosmiczna”

  „Moja pierwsza odyseja kosmiczna”

  Zapraszamy 22 października 2023r. do Świetlicy Wiejskiej w Obrowie o godz. 16.00  dzieci do 24 miesiąca życia  wraz z rodzicami na „Moją pierwszą odyseję kosmiczną” to multisensoryczna podróż po niesamowitym Kosmosie.

 • VI Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

  VI Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

  Za nami 6 edycja Przeglądu Chórów i Zespołów Senioralnych .Wspólne muzykowanie, integracja, możliwość zademonstrowania swoich umiejętności – to przyciąga (nie tylko) seniorów. Wydarzenie rozpoczął występ mieszkańca naszej gminy - Andrzeja Kubackiego, uczestnika The Voice Senior 4.

 • Dzień Chłopaka

  Dzień Chłopaka

  Wszystkim chłopakom, tym dużym i tym małym… składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, realizacji marzeń, szczęścia i radości w każdym dniu oraz wszelkiej pomyślności.

 • Biwak Scholi Źródło

  Biwak Scholi Źródło

  Na zakończenie wakacji w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie odbył się 2-dniowy biwak scholi Źródło. Nie brakowało zabaw na świeżym powietrzu oraz świetnie sprawdziły się planszówki. Biwaki zespołu wokalnego to już tradycja.

 • Wieczór Autorski "Pod korą milczenia”

  Wieczór Autorski "Pod korą milczenia”

  W czwartek 24 sierpnia w Szkole Podstawowej w Obrowie zebrali się miłośnicy poezji na wieczorze autorskim Agnieszki Jabłońskiej. Poetka zaprezentowała swój drugi tomik zatytułowany „Pod korą milczenia”.

   

 • Wieczór autorski

  Wieczór autorski

  Zapraszamy na wieczór autorski promujący ukazanie się tomiku wierszy  „POD KORĄ MILCZENIA” Agnieszki Jabłońskiej  24 sierpnia o godzinie 18.00 w Auli Szkoły Podstawowej w Obrowie. 

Stronicowanie

Przejdź do początku strony