Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Regionalny Konkurs Recytatorski Dobrze Ziemio w Czernikowie

  Regionalny Konkurs Recytatorski Dobrze Ziemio w Czernikowie

  W sobotę 23 marca odbyła się kolejna edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Dobrze Ziemio. Adam Strzelecki ze Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego reprezentował gminę Obrowo. Otrzymał NAGRODĘ DYREKTORA. Warto wspomjeć, że Adam od tego roku szkolnego jest uczestnikiem zajęć teatralnych w Osieckim Klubie Kultury.

 • Międzynarodowy Dzień Teatru

  Międzynarodowy Dzień Teatru

  Dla wszystkich Ludzi Teatru, wśród których szczególną rolę pełnią Widzowie, którzy kochają teatr, którzy w codziennym trudzie pracują dla teatru, pragniemy podziękować… za zapał i determinację w tworzeniu ważnej instytucji, za pasję oraz miłość do sceny. Życzymy kolejnych niezwykłych pomysłów, realizacji, które przynoszą satysfakcję i radość, a także wspaniałej publiczności.

   

 • Dzień  Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

  Dzień  Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

  W taki oto sposób w Gminnym Ośrodku Kultury był celebrowany Dzień Kobiet. Wyjątkowe warsztaty, w trakcie których tworzyłyśmy klimatyczne, zapachowe świece sojowe. Na warsztatach nauczyłyśmy się podstawowych technik tworzenia świec, dowiedziałyśmy się jak personalizować  świeczki, aby stały się idealnym dodatkiem do wnętrza.  Warsztaty poprowadziła Natalia Zaleśkiewicz.Mamy nadzieję, że czas spędzony wspólie z nami był dla was inspirujący i twórczy.

 • Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna na BIS

  Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna na BIS

  Tradycyjnie z okazji Dnia Kobiet, Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna przygotowała program kabaretowy. W tym roku mieszkańcy Gminy Obrowo mieli okazję obejrzeć zabawny spektakl w wyjątkowym miejscu – Zajeździe Rytkówka. 
  Grupa, odpowiadając na liczne prośby zagra na BIS 27 kwietnia o godz. 17. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Osieku nad Wisłą.

   

 • Sukces w XI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wierszoklepka”

  Sukces w XI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wierszoklepka”

  Siedmioro uczniów klas II-III, uczestników zajęć teatralnych w Osieckim Klubie Kutury wzięło udział   w III – etapowym XI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wierszoklepka” w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu. Czworo z nich zostało finalistami: Nina Olszewska, Sława Błahyj, Bianka Węgrzecka oraz Adam Mazurkiewicz. W finale, który odbył się 12 marca dwoje z nich otrzymało wyróżnienie:
  Nina Olszewska oraz Adam Mazurkiewicz. 

  Warto wspomnieć, że w II etapie konkursu wzięło udział aż 60 dzieci. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  Dzieci do konkursu przygotowała Ewelina Mytlewska, animatorka kultury z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

 • 11 marca Dzień Sołtysa

  11 marca Dzień Sołtysa

  Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom z terenu gminy Obrowo pragniemy złożyć serdeczne życzenia: wszelkiej pomyślności, pozytywnej energii, satysfakcji z pełnionej funkcji, oraz wiele wytrwałości w realizacji wspólnych planów i zamierzeń mieszkańców.

 • 8 marca

  8 marca

  Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej radości i pogody ducha. Zadowolenia z każdego dnia, pozytywnego myślenia oraz realizacji wszystkich marzeń zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.  

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony