Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Babci i Dziadka

  Dzień Babci i Dziadka

  W dniu Waszego święta życzymy Wam, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia oraz abyście byli zdrowi i szczęśliwi.

 • Zapraszamy na piękny koncert. Wystąpią dwa nasze zespoły.

  Zapraszamy na piękny koncert. Wystąpią dwa nasze zespoły.

  Fundacja „Światło” w Toruniu, po raz czwarty, organizuje w Tygodniu Modlitw o Jedności Chrześcijan Koncert Ekumeniczny „Chrystus mówi do Ciebie”. Koncert obędzie się dnia 21 tycznia 2024 r. o godz. 17:00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Toruniu (wstęp wolny).

 • Osieku nad Wisłą odbyły się Jasełka.

  Osieku nad Wisłą odbyły się Jasełka.

  6 stycznia br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Osieku nad Wisłą odbyły się Jasełka.
  Osiecka Grupa Teatralno Wokalna, Grupa teatralna „Teatrzaki”, Dziecięco-Młodzieżowa Schola Parafialna „Źródło” Parafia NSPJ Osiek nad Wisłą, grupa teatralna ZMELONe i Zespół Sygnalistów Myśliwskich przedstawili historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. 
  Wszystkim bardzo dziękujemy.

 • Kolędnicy wędrownicy

  Kolędnicy wędrownicy

  Grupa Teatrzaki z Osieckiego Klubu Kultury kolejny już rok pielęgnuje piękną, polską tradycję. Kolędnicy zawitali z życzeniami do Urzędu Gminy Obrowo, szkoły w Osieku nad Wisłą, a także do Rytkówki, sklepów i domów prywatnych. Spotkali się z ogromną sympatią i życzliwością. 

 • Zapraszamy na jaselka

  Zapraszamy na jaselka

  Zapraszamy 6 stycznia o godz. 16.00 do Środowiskowego Domu Samopomocy na jasełka w wykonaniu: Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej, grupy Teatrzaki, grupy ZMELONe oraz scholi Źródło.

 • Mikołajki klas terapeutycznych

  Mikołajki klas terapeutycznych

  Tradycją stały się wspólne spotkania mikołajkowe klas terapeutycznych z Kikoła, Chrostkowa, Woli oraz Osieka nad Wisłą. W ostatnich latach młodzież z opiekunami gościł Osiecki Klub Kultury. W tym roku spotkaliśmy się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Osieku nad Wisłą. Teatrzaki zaprosiły gości oraz dorosłych uczestników zajęć ŚDS do obejrzenia spektaklu. Nauczycielki osieckiej szkoły przygotowały zajęcia plastyczne. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

 • Źródło oraz Teatrzaki dla seniorów

  Źródło oraz Teatrzaki dla seniorów

  Dzieci i młodzież z zespołu wokalnego oraz teatralnego wystąpiły dla seniorów Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie. Zostały zaproszone przez sołtyskę p. Małgorzatę Rafacz

 • Dzieci – dzieciom

  Dzieci – dzieciom

  Teatrzaki zagrały spektakl „Makabryczne igraszki” dla dzieci z niepełnosprawnościami z Zespołu Szkół nr 19. W Toruniu. Spektakl został przyjęty z entuzjazmem. Młodzi wykonawcy przynieśli dużo radości swoim kolegom. 

 • Teatrzaki w Baju

  Teatrzaki w Baju

  Grupa dziecięco-młodzieżowa Teatrzaki w grudniu dwukrotnie odwiedziła Baj Pomorski. Zostaliśmy zaproszeni na czytanie performatywne „Kociej szajki” w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego. Wydarzeniu towarzyszyło spotkanie terapeutyczne poświęcone uzależnieniu od telefonu.
  20 grudnia wybraliśmy się na ponadczasową „Opowieść wigilijną”, która wprowadziła nas w świąteczny klimat. 

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony