Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 90 minut z CERAMIKĄ

  90 minut z CERAMIKĄ

  Chcecie twórczo spędzić czas? To zapraszamy dzieci w wieku 7 – 10 lat do Świetlicy Wiejskiej w Obrowie 19 lutego na „90 minut z CERAMIKĄ”. 

  Obowiązują zapisy:
  e-mail: m.cabrowska@gok.obrowo.pl 
  Temat wiadomości: CERAMIKA 
  Treść wiadomości: imię, nazwisko, data urodzenia dziecka oraz do kontaktu dane rodzica/opiekuna (imię, nazwisko, nr tel.)
  ZAPRASZAMY.

   

 • Dzień Babci i Dziadka

  Dzień Babci i Dziadka

  W dniu Waszego święta życzymy Wam, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia oraz abyście byli zdrowi i szczęśliwi.

 • Zapraszamy na piękny koncert. Wystąpią dwa nasze zespoły.

  Zapraszamy na piękny koncert. Wystąpią dwa nasze zespoły.

  Fundacja „Światło” w Toruniu, po raz czwarty, organizuje w Tygodniu Modlitw o Jedności Chrześcijan Koncert Ekumeniczny „Chrystus mówi do Ciebie”. Koncert obędzie się dnia 21 tycznia 2024 r. o godz. 17:00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Toruniu (wstęp wolny).

 • Osieku nad Wisłą odbyły się Jasełka.

  Osieku nad Wisłą odbyły się Jasełka.

  6 stycznia br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Osieku nad Wisłą odbyły się Jasełka.
  Osiecka Grupa Teatralno Wokalna, Grupa teatralna „Teatrzaki”, Dziecięco-Młodzieżowa Schola Parafialna „Źródło” Parafia NSPJ Osiek nad Wisłą, grupa teatralna ZMELONe i Zespół Sygnalistów Myśliwskich przedstawili historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. 
  Wszystkim bardzo dziękujemy.

 • Kolędnicy wędrownicy

  Kolędnicy wędrownicy

  Grupa Teatrzaki z Osieckiego Klubu Kultury kolejny już rok pielęgnuje piękną, polską tradycję. Kolędnicy zawitali z życzeniami do Urzędu Gminy Obrowo, szkoły w Osieku nad Wisłą, a także do Rytkówki, sklepów i domów prywatnych. Spotkali się z ogromną sympatią i życzliwością. 

 • Zapraszamy na jaselka

  Zapraszamy na jaselka

  Zapraszamy 6 stycznia o godz. 16.00 do Środowiskowego Domu Samopomocy na jasełka w wykonaniu: Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej, grupy Teatrzaki, grupy ZMELONe oraz scholi Źródło.

 • Mikołajki klas terapeutycznych

  Mikołajki klas terapeutycznych

  Tradycją stały się wspólne spotkania mikołajkowe klas terapeutycznych z Kikoła, Chrostkowa, Woli oraz Osieka nad Wisłą. W ostatnich latach młodzież z opiekunami gościł Osiecki Klub Kultury. W tym roku spotkaliśmy się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Osieku nad Wisłą. Teatrzaki zaprosiły gości oraz dorosłych uczestników zajęć ŚDS do obejrzenia spektaklu. Nauczycielki osieckiej szkoły przygotowały zajęcia plastyczne. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony