Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Projekt - Aktywny Senior - 21 czerwca

  Projekt - Aktywny Senior - 21 czerwca

  … i tak mija spotkanie, za spotkaniem. Warsztaty kreatywno-plastyczne z p. Basią, gimnastyka z p. Leszkiem, masaż wykonany przez p. Sebastiana oraz zajęcia komputerowe.

   

   

   

 • -

  Projekt Aktywny Senior - 20 czerwca

  Wczoraj pogoda nam niestety nie dopisała… mimo to  dopisały nastroje. Poniedziałkowy  wyjazd na basen do Ciechocinka w ramach projektu „AKTYWNY SENIOR” przyniósł  naszym Uczestnikom wiele przyjemności.

 • Aktywny Senior 14 czerwca

  Aktywny Senior 14 czerwca

  Kolejne zajęcia za nami. Nie ma czasu na nudę. Każdy może znaleźć coś dla siebie. A może i odkryć talent, rozwijać pasję…

   

 • Projekt Aktywny Senior - Nordic Walking

  Projekt Aktywny Senior - Nordic Walking

  Czy warto chodzić z kijkami? Owszem… i to z p. Leszkiem. Już kilka spacerów za nami. Nordic walking to aktywność polegająca na marszu z kijkami. Uprawiać go może prawie każdy. Niezbędna jest natomiast odpowiednia technika, która stanowi podstawę, by w bezpieczny sposób cieszyć się licznymi zaletami nordic walking.

   

 • Aktywny Senior - 7 czerwca

  Aktywny Senior - 7 czerwca

  Kolejne spotkanie projektu Aktywny Senior za nami ... Uczestnicy naszych warsztatów wykonali własnoręcznie wyjątkowe kartki okolicznościowe. Podczas zajęć informatycznych przedstawiono podstawy robienia zdjęć smartfonem oraz tabletem… I jak co tydzień gimnastyka korekcyjna… i chwila relaksu z fizjoterapeutą.

   

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony