Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Wieczorek poetycki

  Wieczorek poetycki

  Kilka lat pisała do szuflady… w 2019 roku postanowiła, by jej wiersze ujrzały światło dzienne. W 2020 roku poetka Agnieszka Jabłońska zaprezentowała swój tomik wierszy zatytułowany „Na skrzydłach bezczasu”, którego premiera odbyła się u nas. A tym razem na wieczór z poezją zapraszamy do Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotorii, który odbędzie się 4 listopada (piątek) o godzinie 18.00.

 • Narodowe Czytanie z Osiecką Grupą Teatralno - Wokalną

  Narodowe Czytanie z Osiecką Grupą Teatralno - Wokalną

  Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna otrzymała podziękowanie od Prezydenta RP za udział w akcji Narodowe Czytanie. W poprzednich latach wspólnie czytaliśmy: "Nowele Polskie", "Balladynę", Moralność Pani Dulskiej", a w tym roku, Roku Romantyzmu Polskiego zaprosiliśmy do wysłuchania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza. Grupa otrzymała pamiątkowy egzemplarz książki.

 • Z wizytą u TRYBIKÓW

  Z wizytą u TRYBIKÓW

  20 października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wizycie studyjnej przygotowanej przez Barbarę Mońko-Juraszek, ekspertkę-praktyczkę w ogólnopolskiej akcji Masz Głos. Zaszczyt tym większy, że na spotkanie oprócz uczestników akcji przybyli zacni goście: Joanna Załuska, dyrektorka akcji Masz Głos i Jacek Janicki, koordynator województwa kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

 • Osiecka schola Źródło nagrała płytę

  Osiecka schola Źródło nagrała płytę

  Grupa młodzieży z naszej gminy wzięła udział w 3-dniowych warsztatach muzycznych z zespołem Mocni w Duchu w Łodzi. Ich efektem będzie koncert, który organizatorzy planują na jesień 2023. Koncert połączony będzie z premierą płyty nagrywanej specjalnie dla młodych.

 • Złote Gody Państwa Filut

  Złote Gody Państwa Filut

  Państwo Halina i Grzegorz Filut obchodzili 50 rocznicę ślubu. Wszelkiej pomyślności, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia. Zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień.

 • I Regionalny Konkurs Pianistyczny

  I Regionalny Konkurs Pianistyczny

  Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym, który odbędzie się 10 grudnia 2022 r. w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Osieku Nad Wisłą.  Konkurs objęty jest patronatem Wójta Gminy Obrowo. Organizatorami Konkursu  Pianistycznego są: Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Osieku nad Wisłą, Urząd Gminy w Obrowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie.   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony