Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Życzeniaz okazji Dzień Edukacji Narodowej

  Życzenia z okazji Dzień Edukacji Narodowej

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom szkół i placówek oświatowych wyrazy uznania za trud pracy wkładany w  wykształcenie i wychowanie młodego pokolenia.
  Życzymy, aby ta misja, przyniosła satysfakcję i radość. Składamy również życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia w życiu osobistym.

 • Koncert z okazji Dnia Papieskieg

  Koncert z okazji Dnia Papieskiego

  Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna oraz Schola Źródło zapraszają na Koncert z okazji Dnia Papieskiego, 14 października o godz. 19.00 w kościele NSPJ w Osieku nad Wisłą.

 • „Moja pierwsza odyseja kosmiczna”

  „Moja pierwsza odyseja kosmiczna”

  Zapraszamy 22 października 2023r. do Świetlicy Wiejskiej w Obrowie o godz. 16.00  dzieci do 24 miesiąca życia  wraz z rodzicami na „Moją pierwszą odyseję kosmiczną” to multisensoryczna podróż po niesamowitym Kosmosie.

 • VI Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

  VI Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

  Za nami 6 edycja Przeglądu Chórów i Zespołów Senioralnych .Wspólne muzykowanie, integracja, możliwość zademonstrowania swoich umiejętności – to przyciąga (nie tylko) seniorów. Wydarzenie rozpoczął występ mieszkańca naszej gminy - Andrzeja Kubackiego, uczestnika The Voice Senior 4.

 • Dzień Chłopaka

  Dzień Chłopaka

  Wszystkim chłopakom, tym dużym i tym małym… składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, realizacji marzeń, szczęścia i radości w każdym dniu oraz wszelkiej pomyślności.

 • Biwak Scholi Źródło

  Biwak Scholi Źródło

  Na zakończenie wakacji w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie odbył się 2-dniowy biwak scholi Źródło. Nie brakowało zabaw na świeżym powietrzu oraz świetnie sprawdziły się planszówki. Biwaki zespołu wokalnego to już tradycja.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony