Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu

  Warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu

  Masz 13-19 lat? Chcesz zaśpiewać w listopadzie podczas koncertu na Atlas Arenie w Łodzi? Jedź z nami na warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu, które są częścią przygotowania do tego wydarzenia.

 • Dzień Strażaka

  Dzień Strażaka

  Z  okazji DNIA STRAŻAKA przyjmijcie najserdeczniejsze podziękowania za trud i odpowiedzialną służbę na rzecz naszego bezpieczeństwa. Życzymy Wam sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości w realizacji swojego powołania na rzecz i dla dobra innych. Niech wszystkim Waszym działaniom towarzyszy ludzka przychylność i życzliwość, a św. Florian otacza Was swoją opieką.

 • Barwne skarby ziemi

  Barwne skarby ziemi

  W dniu 19 kwietnia 2023 w Świetlicy Wiejskiej w Obrowie, odbyło się otwarcie bardzo ciekawej wystawy prac Zdzisława Jankowskiego. Artysta jest emerytem, z wykształcenia inżynierem telekomunikacji, zamieszkuje w Piechcinie woj. kujawsko-pomorskie. 

 • BARWNE SKARBY ZIEMI

  BARWNE SKARBY ZIEMI

  Serdecznie zapraszamy na wystawę dzieł Pana Zdzisława Jankowskiego.
  Wystawa odbędzie się 19 kwietnia br. o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Obrowie. Zostanie zaprezentowanych około 150 obrazów, które tworzy głównie z morskich kamieni. Zapraszamy.

 • IV Konkurs Recytatorski "Co mi w duszy gra"

  IV Konkurs Recytatorski "Co mi w duszy gra"

  Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konkursie Recytatorkim dla Dorosłych „Co mi w duszy gra...”, który odbędzie się 21 kwietnia 2023r. godz. 18.00 w Osieckim Klubie Kultury.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony