Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Międzynarodowy Dzień Teatru

  Międzynarodowy Dzień Teatru

  27 marca to święto wszystkich ludzi teatru - twórców, realizatorów i wykonawców, ale również tych, bez których teatr nie mógłby istnieć - widzów. 

  Chcielibyśmy podziękować Wszystkim Ludziom Teatru za pasję, z jaką poświęcają się sztuce. Dziękujemy Wam, że jesteście i dzielicie się z nami swoim talentem, zaangażowaniem i wiarą w sztukę. Życzymy, by Wasza praca owocowała w dobre, mądre i ważne dzieła, które przyniosą satysfakcję zarówno samym twórcom, jak i publiczności.

 • Nasi młodzi recytatorzy nagrodzeni

  Nasi młodzi recytatorzy nagrodzeni

  W sobotę, 18 marca dwoje uczestników zajęć w Osieckim Klubie Kultury reprezentowało gminę w Czernikowie na XVIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej, pt. „Dobrze, ziemio…” pod patronatem Starostwa Powiatowego w Toruniu.

   

 • „Spotkanie z poezją przy kominku”

  „Spotkanie z poezją przy kominku”

  "Poezja jest sztuką słowa. Słowo zaś jest tym, co określa świat, nadaje mu postać i w ten sposób – tworzy go. Poeta jest więc kimś, kto ustanawia świat w słowie i poprzez słowo (…)" - Alana Migonia.

 • Być kobietą, być kobietą ...

  Być kobietą, być kobietą ...

  Danuta Mączyńska, Patrycja Domagalska i Justyna Zatorska… oto zwyciężczynie Konkursu „Lubię być kobietą, bo…”. Nagrody wręczył Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.

 • Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  wszystkim Panią i Panom Sołtysom, składamy najserdeczniejsze życzenia sukcesów i satysfakcji w pracy na rzecz społeczności lokalnej, owocnej współpracy i porozumienia, a także optymizmu i sił na każdy dzień.

 • Konkurs z okazji Dnia Kobiet

  Konkurs z okazji Dnia Kobiet

  „Być kobietą, być kobietą…” na pewno większość z nas zna słowa tej piosenki. Właśnie tak, śpiewała o kobietach Alicja Majewska. Piosenka „Być kobietą” została napisana na potrzeby spektaklu, który niestety nie został zrealizowany, a którego premierę planowano na DZIEŃ KOBIET w 1976 roku.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony