Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • -

  Osiecka Izba Regionalna została we wtorek 27 lipca uroczyście otwarta i poświęcona. W Izbie przechowujemy ponad 500 dzieł lokalnych artystów. Są to rzeźby, hafty, malarstwo, artefakty z wikliny, elementy zdobnictwa wnętrz, fotografie, poezje oraz dawne przedmioty użytku codziennego. Gmina opiekuje się tymi cennymi dowodami zdolności naszych lokalnych twórców. Pielęgnujmy w ten sposób pamięć o nich i pokazujemy, jak bardzo jesteśmy w nich dumni.

 • Klub Seniora "Sami Swoi" wznawia spotkania

  Klub Seniora "Sami Swoi" wznawia spotkania

  Informujemy, iż zajęcia Chóru Seniora "Sami Swoi " odbywają się w każdy wtorek od godziny 17.00.

  Pozostałe sekcje zainteresowań rozpoczną swoją działalność we wrześniu, o dokładnym terminie spotkań poinformujemy w późniejszym terminie. Zapraszamy wszystkich seniorów na spotkania naszego klubu.

 • III DZIEŃ KREATYWNYCH WAKACJI – 21.07.2021r. - II GRUPA

  III DZIEŃ KREATYWNYCH WAKACJI – 21.07.2021r. - II GRUPA

  Dobiegł końca ostatni dzień zajęć stacjonarnych. Dziś dzieci poznały podstawy makramy, czyli sztukę wiązania sznurków. Krok po kroku precyzyjnie wiązały sznureczki, z których powstały przepiękne kolorowe listki, które pomogła uformować p. Barbara Mońko-Juraszek.

   

 • II DZIEŃ KREATYWNYCH WAKACJI – 20.07.2021r. - II GRUPA

  II DZIEŃ KREATYWNYCH WAKACJI – 20.07.2021r. - II GRUPA

  Podczas kreatywnych wakacji trzeba było wykazać się inwencją twórczą, bo panie przygotowały dość precyzyjne zadanie. Polegało ono na malowaniu kolorową solą, a to nie takie proste, jakby się  wydawało. Stopień trudności zależał od konturów, które wybrali uczestnicy, ale poszło nieźle i szybko. Efekty prac można już podziwiać na stronie GOK-u.

   

 • KREATYWNE WAKACJE z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Obrowie DZIEŃ I – 19.07.2021r. - II GRUPA

  KREATYWNE WAKACJE z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Obrowie DZIEŃ I – 19.07.2021r. - II GRUPA

  Dzisiaj zajęcia rozpoczęła II grupa, ale nic dwa razy się nie zdarza … Każda grupa jest jedyna i niepowtarzalna. Tak, jak poprzednio chcieliśmy poznać się, więc rozpoczęliśmy od zajęć integracyjnych, a potem ozdobiliśmy swoimi imionami i różnymi malunkami koszulki, by można było nas zapamiętać.

 • CZY BYŁO KREATYWNIE? NIE !!! BYŁO BARDZO KREATYWNIE !!!

  CZY BYŁO KREATYWNIE? NIE !!! BYŁO BARDZO KREATYWNIE !!!

  Wydawać się mogło, że zadanie przygotowane na dzisiaj będzie trudne, że trzeba będzie pomagać najmłodszym uczestnikom warsztatów. Ależ skąd? Nic takiego nie miało miejsca. Dzieci szybko opanowały podstawy makramy i malutkimi paluszkami sprawnie wiązały niteczki.

 • -

  Minął drugi dzień zajęć w GOK-u… W ramach dzisiejszych zajęć dzieci tworzyły prace a‘ la Vincent van Gogh. Za pomocą ich rąk na kartkach zakwitły słoneczniki.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony