Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • 31. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni

  31. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni

  Już po raz 31 do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni przybędą młodzi pianiści z całego świata, którzy zaprezentują swoje umiejętności pianistyczne. Tegoroczny konkurs nabiera szczególnego znaczenia z racji 200. rocznicy pierwszego przyjazdu młodego Fryderyka Chopina do Szafarni, który w 1824 roku odwiedził swojego szkolnego kolegę Dominika Dziewanowskiego.

 • Lena i Janek na scenie podczas międzynarodowego wydarzenia. Zapraszamy!

  Lena i Janek na scenie podczas międzynarodowego wydarzenia. Zapraszamy!

  Lena Nowakowska  oraz Jan Mytlewski z Osieckiego Klubu Kultury  jako laureaci XIX Konkursu Interpretacji Teatralnej zaprezentują się podczas międzynarodowego wydarzenia Toruńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora. Zapraszamy 18 maja o godz.11. do Teatru Baj Pomorski w Toruniu.

 • Warsztaty muzyczne w Łodzi

  Warsztaty muzyczne w Łodzi

  Dzieci i młodzież z naszej gminy wzięły udział w całodniowych warsztatach muzycznych, które odbyły się w Łodzi. Miały okazję doskonalić umiejętności wokalne, instrumentalne oraz taneczne pod okiem profesjonalnych muzyków z zespołu Mocni w Duchu. To już kolejny wyjazd na te warsztaty, który był możliwy dzięki wsparciu wójta Andrzeja Wieczyńskiego. Dziękujemy za zapewnienie transportu! Wyjazd zorganizowała Ewelina Mytlewska z Gminnego Ośrodka Kultury.

 • Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić już 12 maja nie tylko miłośników wierszy na wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY” i spotkanie z autorką Hanną Stroińską. Gdzie? Świetlica Wiejska w Sąsiecznie,  godzina 17.00. ZAPRASZAMY!

Stronicowanie

Przejdź do początku strony