Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • „Iluzja i rzeczywistość”. Wystawa prac Hanny Wroniszewskiej

  „Iluzja i rzeczywistość”. Wystawa prac Hanny Wroniszewskiej

  W sobotę, 25 czerwca Świetlica Wiejska w Sąsiecznie zamieniła się w galerię. Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie zorganizował wystawę prac Hanny Wroniszewskiej, która zapoczątkowała cykl promocji młodych, uzdolnionych plastycznie artystów z gminy Obrowo. Hanna Wroniszewska to 14-letnia mieszkanka Dzikowa. Uczęszczała do przedszkola oraz szkoły podstawowej i muzycznej  w Osieku nad Wisłą. 

   

 • Dzień Samorządowca

  Dzień Samorządowca

  Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego dziękujemy Wam za aktywność, zaangażowaie i gotowość do współpracy. Życzymy Wam nieustającej satysfakcji z wykonywanych zadań oraz wytrwałości w działaniu dla wspólnego dobra. 

 • 31. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni

  31. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni

  Już po raz 31 do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni przybędą młodzi pianiści z całego świata, którzy zaprezentują swoje umiejętności pianistyczne. Tegoroczny konkurs nabiera szczególnego znaczenia z racji 200. rocznicy pierwszego przyjazdu młodego Fryderyka Chopina do Szafarni, który w 1824 roku odwiedził swojego szkolnego kolegę Dominika Dziewanowskiego.

 • Lena i Janek na scenie podczas międzynarodowego wydarzenia. Zapraszamy!

  Lena i Janek na scenie podczas międzynarodowego wydarzenia. Zapraszamy!

  Lena Nowakowska  oraz Jan Mytlewski z Osieckiego Klubu Kultury  jako laureaci XIX Konkursu Interpretacji Teatralnej zaprezentują się podczas międzynarodowego wydarzenia Toruńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora. Zapraszamy 18 maja o godz.11. do Teatru Baj Pomorski w Toruniu.

 • Warsztaty muzyczne w Łodzi

  Warsztaty muzyczne w Łodzi

  Dzieci i młodzież z naszej gminy wzięły udział w całodniowych warsztatach muzycznych, które odbyły się w Łodzi. Miały okazję doskonalić umiejętności wokalne, instrumentalne oraz taneczne pod okiem profesjonalnych muzyków z zespołu Mocni w Duchu. To już kolejny wyjazd na te warsztaty, który był możliwy dzięki wsparciu wójta Andrzeja Wieczyńskiego. Dziękujemy za zapewnienie transportu! Wyjazd zorganizowała Ewelina Mytlewska z Gminnego Ośrodka Kultury.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony