Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Aktywny Senior 14 czerwca

  Aktywny Senior 14 czerwca

  Kolejne zajęcia za nami. Nie ma czasu na nudę. Każdy może znaleźć coś dla siebie. A może i odkryć talent, rozwijać pasję…

   

 • Projekt Aktywny Senior - Nordic Walking

  Projekt Aktywny Senior - Nordic Walking

  Czy warto chodzić z kijkami? Owszem… i to z p. Leszkiem. Już kilka spacerów za nami. Nordic walking to aktywność polegająca na marszu z kijkami. Uprawiać go może prawie każdy. Niezbędna jest natomiast odpowiednia technika, która stanowi podstawę, by w bezpieczny sposób cieszyć się licznymi zaletami nordic walking.

   

 • Aktywny Senior - 7 czerwca

  Aktywny Senior - 7 czerwca

  Kolejne spotkanie projektu Aktywny Senior za nami ... Uczestnicy naszych warsztatów wykonali własnoręcznie wyjątkowe kartki okolicznościowe. Podczas zajęć informatycznych przedstawiono podstawy robienia zdjęć smartfonem oraz tabletem… I jak co tydzień gimnastyka korekcyjna… i chwila relaksu z fizjoterapeutą.

   

   

 • Witajcie w naszej bajce

  Witajcie w naszej bajce

  Gminny Dzień Dziecka 2022 był w tym roku bardzo kulturalny - teatralny. Zaprosiliśmy najmłodszych z naszej gminy do remizy OSP w Osieku nad Wisłą na występ dzieci z grupy aktorskiej Teatrzaki oraz spektakl „Witajcie w naszej bajce” Osieckiej Grupy Teatralno – Wokalnej.

 • DZIEŃ DLA ZDROWIA W OBROWIE 4.06.2022r.

  DZIEŃ DLA ZDROWIA W OBROWIE 4.06.2022r.

  Kolejna edycja DNIA DLA ZDROWIA za nami. Wydarzenie to można zapisać na kartach historii jako owocne i udane. Sprzyjało nam wszystko: liczni specjaliści, krwiodawcy, mieszkańcy, jak i słoneczna pogoda, zamówiona specjalnie na ten dzień !!!

 • Lato w teatrze. Artystyczne półkolonie w Osieku nad Wisłą

  Lato w teatrze. Artystyczne półkolonie w Osieku nad Wisłą

  Ogłaszamy nabór na półkolonie Lato w teatrze  W dniach 4-16 lipca w Osieku nad Wisłą odbędą się półkolonie artystyczne "A gdzie tytuł?" dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat z Polski i Ukrainy, zamieszkałych na terenie Gmina Obrowo.

   

 • Poznajemy nasze okolice, wyprawa rowerowa.

  Poznajemy nasze okolice, wyprawa rowerowa.

  5 czerwca zapraszamy na Rodzinną Wyprawę Rowerową Osiek nad Wisłą - Park Etnograficzny w Kaszczorku Do tej pory Osiecki Klub Kultury organizował wycieczki rowerowe dla dzieci i młodzieży. Tym razem zapraszamy całe rodziny.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony