Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  W sobotę, 8 czerwca 2024 roku na Boisku Sportowym w Głogowie po raz drugi odbył się Gminny Dzień Dziecka. Na dzieci czekało mnóstwo wspaniałych atrakcji m.in., duże maskotki – postacie z bajek, animacje, różnego rodzaju dmuchańce, fotobudka, malowanie twarzy i paznokci, warkoczyki, mini Tor TFA, turniej piłki nożnej…

 • Warsztaty teatralne

  Warsztaty teatralne

  Dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie - Osieckiego Klubu Kultury  z Teatrem Baj Pomorski dzieci miały możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych. Warsztaty odbyły się w przedszkolu w Osieku nad Wisłą, Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą oraz Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie.

 • Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka

  Beztroskich, słonecznych dni… wiele radości oraz spełnienia najskrytszych marzeń
  Młody czy wyrośnięty bądź zawsze uśmiechnięty!

 • Dzień Działacza Kultury

  Dzień Działacza Kultury

  Z okazji obchodzonego 29 maja Dnia Działacza Kultury wszystkim pracownikom instytucji kultury, animatorom, artystom i twórom życia kulturalnego działającym na terenie naszej gminy, składam serdeczne podziękowania ... życząc jednocześnie niegasnących inspiracji, wielu sukcesów i satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy. 

 • „Iluzja i rzeczywistość”. Wystawa prac Hanny Wroniszewskiej

  „Iluzja i rzeczywistość”. Wystawa prac Hanny Wroniszewskiej

  W sobotę, 25 czerwca Świetlica Wiejska w Sąsiecznie zamieniła się w galerię. Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie zorganizował wystawę prac Hanny Wroniszewskiej, która zapoczątkowała cykl promocji młodych, uzdolnionych plastycznie artystów z gminy Obrowo. Hanna Wroniszewska to 14-letnia mieszkanka Dzikowa. Uczęszczała do przedszkola oraz szkoły podstawowej i muzycznej  w Osieku nad Wisłą. 

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony