Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Gminne Obchody święta Niepodległości

  Gminne Obchody święta Niepodległości

   11 listopada spotkaliśmy się w remizie OSP w Osieku nad Wisłą na Gminnych Obchodach Święta Niepodległości. Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna zaprosiła mieszkańców do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

 • Koncert "Sentymenalne Zaduszki"

  Koncert "Sentymenalne Zaduszki"

  Koniec października początek  listopada, to czas refleksji, zadumy  i wspomnień… dlatego wspólnie z Publiczną Szkołą Muzyczną I Stopnia w Osieku nad Wisłą zorganizowaliśmy koncert „Sentymentalne Zaduszki”.  Wokalistka,  Karolina Orzeł przygotowała autorski koncert  przeniosła nas  słuchaczy w świat pełen emocji, osobistych wzruszających przeżyć…

 • KONKURS FOTOGRAFICZNY „4 PORY ROKU - KALENDARZ GMINY OBROWO”

  KONKURS FOTOGRAFICZNY „4 PORY ROKU - KALENDARZ GMINY OBROWO”

  Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Cztery Pory Roku – Kalendarz Gminy Obrowo”. Zadaniem  jest nadesłanie fotografii wybranej pory roku. Każdy z Uczestników może zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia (poziome) do jednej pory roku (łącznie maks. 8 prac) wykonanych na terenie gminy Obrowo.  Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.  Na zdjęcia czekamy do  25.11.2021 r.

 • -

  Dziękujemy Teatrowi Baj Pomorski za zagranie  ,,Laboratorium Dźwięku" w reżyserii Ewy Piotrowskiej, Panu Przemysławowi Piotrowskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie, oraz małym widzom, którzy z zainteresowaniem oglądali przedstawienie.

 • Spektakl "Laboratorium Dźwięku"

  Spektakl "Laboratorium Dźwięku"

  29 października o godz. 12:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Obrowie, Teatr „Baj Pomorski” w Toruniu zaprezentuje spektakl ,,Laboratorium Dźwięku" w reżyserii Ewy Piotrowskiej. Wydarzy się to za sprawą udziału Teatru w programie Teatr Polska.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony