Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • UWAGA

  W dniu 4 czerwca 2021 roku (piątek) Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie będzie dniem wolnym od pracy.

 • Rozwój teatralny grupy

  Rozwój teatralny grupy

   Czas pandemii nie pozwolił grupom artystycznym na występy na żywo. Jednak ten czas postanowiliśmy wykorzystać na rozwój teatralny oraz wokalny. Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna brała udział w warsztatach. Pierwsze z nich prowadzone były przez wokalistkę Karolinę Orzeł. Zajęcia odbywały się w parach. Głównie pracowaliśmy nad emisją głosu.

 • -

  Z okazji Dnia Działacza Kultury pragniemy podziękować Wszystkim  Twórcom i Animatorom życia kulturalnego w naszej gminie Obrowo. Doceniając Państwa codzienne działania w krzewieniu lokalnych tradycji oraz upowszechnianiu kultury wśród mieszkańców, życzymy zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym, satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy. Niech będzie ona niewyczerpalnym źródłem radości.

   

 • Konkurs Literacki im. K. K. Baczyńskiego "Rzeczy niepokój"

  W XX Gminnym Otwartym Konkursie Literackim im. K. K. Baczyńskiego "Rzeczy niepokój" oceniono kilkadziesiąt prac uczniów i dorosłych z Czernikowa, Obrowa, Kawęczyna ,Golubia Dobrzynia, Węgierska. Jury w składzie: p. Grażyna Kasprowicz, p. Grażyna Buczyńska, p. Dorota Pucińska, p. Marzenna Daszkowska, p. Monika Piątkowska, Anna Ziółkowska, p. Kamila Bułakowska przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

 • Rozstrzygnięcie konkursu „AUTOPORTRET” z okazji Dnia Dziecka.

  Rozstrzygnięcie konkursu „AUTOPORTRET” z okazji Dnia Dziecka.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom  za przesłane autoportrety. Ponieważ wszystkie prace wzbudziły zachwyt, każda jest wyjątkowa i oryginalna. Pragniemy poinformować, że wszyscy laureaci zdobyli pierwsze miejsce. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród 1 czerwca o godzinie 14.00 w parku przy Urzędzie Gminy w Obrowie. Laureaci konkursu:

 • Drogie Mamy!

  Drogie Mamy!

  W dniu Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za pracę, trud i zaangażowanie włożone w wychowywanie dzieci. Pragniemy podziękować za Waszą troskę, ciepło i miłość, którą każdego dnia dzielicie się ze swoimi pociechami. Wasze oddanie Rodzinie i wyrzeczenia dla innych zasługują na szacunek i uznanie. Życzymy Wam dużo zdrowia, radości i szczęścia. Niech spełniają się Wasze marzenia.

   

   

 • KUJAWY PEŁNE MUZYCZNEJ WRZAWY!

  KUJAWY PEŁNE MUZYCZNEJ WRZAWY!

  Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie serdecznie zaprasza na koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej z muzyką kujawską z udziałem kapeli ludowej i tancerzy oraz muzyką kompozytorów polskich, nawiązujących do rodzimego folkloru.  1 czerwca 2021 r. godz. 18:00 - Sala Widowiskowa przy Szkole Podstawowej w Obrowie. Przypominamy, iż z powodu obowiązujących obostrzeń ilość miejsc jest ograniczona!!

 • Goście w Osieckim Klubie Kultury

  Goście w Osieckim Klubie Kultury

  11 maja 2021r. w Osieckiej Izbie Regionalnej wraz z wójtem gminy Obrowo Andrzejem Wieczyńskim oraz Magdaleną Krzyżanowską gościliśmy członków Czernikowskiego Stowarzyszenia „Czyż-Nie”, Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej oraz poetów LGL.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony