Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Rozstrzygnięcie konkursu „AUTOPORTRET” z okazji Dnia Dziecka.

  Rozstrzygnięcie konkursu „AUTOPORTRET” z okazji Dnia Dziecka.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom  za przesłane autoportrety. Ponieważ wszystkie prace wzbudziły zachwyt, każda jest wyjątkowa i oryginalna. Pragniemy poinformować, że wszyscy laureaci zdobyli pierwsze miejsce. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród 1 czerwca o godzinie 14.00 w parku przy Urzędzie Gminy w Obrowie. Laureaci konkursu:

 • Drogie Mamy!

  Drogie Mamy!

  W dniu Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za pracę, trud i zaangażowanie włożone w wychowywanie dzieci. Pragniemy podziękować za Waszą troskę, ciepło i miłość, którą każdego dnia dzielicie się ze swoimi pociechami. Wasze oddanie Rodzinie i wyrzeczenia dla innych zasługują na szacunek i uznanie. Życzymy Wam dużo zdrowia, radości i szczęścia. Niech spełniają się Wasze marzenia.

   

   

 • KUJAWY PEŁNE MUZYCZNEJ WRZAWY!

  KUJAWY PEŁNE MUZYCZNEJ WRZAWY!

  Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie serdecznie zaprasza na koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej z muzyką kujawską z udziałem kapeli ludowej i tancerzy oraz muzyką kompozytorów polskich, nawiązujących do rodzimego folkloru.  1 czerwca 2021 r. godz. 18:00 - Sala Widowiskowa przy Szkole Podstawowej w Obrowie. Przypominamy, iż z powodu obowiązujących obostrzeń ilość miejsc jest ograniczona!!

 • Goście w Osieckim Klubie Kultury

  Goście w Osieckim Klubie Kultury

  11 maja 2021r. w Osieckiej Izbie Regionalnej wraz z wójtem gminy Obrowo Andrzejem Wieczyńskim oraz Magdaleną Krzyżanowską gościliśmy członków Czernikowskiego Stowarzyszenia „Czyż-Nie”, Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej oraz poetów LGL.

   

 • -

  Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek pragniemy złożyć wszystkim Bibliotekarzom serdeczne podziękowania za ogromny wkład w życie naszej lokalnej społeczności. Życzymy energii w krzewieniu kultury, ciągłych fascynacji literaturą, wiernych oraz coraz to szerszej rzeszy czytelników. Składamy wyrazy uznania oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 • Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci, które jest obchodzone na całym świecie. Dzień ten kojarzy się z radością i zabawą. Zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Obrowo do udziału w konkursie Autoportret. Odnajdź frajdę, swojego modela masz zawsze przy sobie:)

Stronicowanie

Przejdź do początku strony