Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Projekt Akwny Senior

  Projekt Aktywny Senior

  Działamy prężnie i nie zwalniamy tempa ...  W dniu dziejszym odbyły się warsztaty z rękodzieła, gimnastyki oraz fizjoterapia ...

   

 • Finalistka The Voice Senior zaśpiewała w Osieku nad Wisłą

  Finalistka The Voice Senior zaśpiewała w Osieku nad Wisłą

  Grażyna Rutkowska – Kusa, finalistka telewizyjnego show The Voice Senior dała recital w szkole muzycznej w Osieku nad Wisłą. Uwielbianej przez publiczność wokalistce towarzyszył równie wspaniały, charyzmatyczny pianista Krzysztof Zaremba. Podczas blisko dwugodzinnego koncertu muzycy wykonali kilkanaście utworów polskich artystów.

 • Gminny Dzień Strażaka i rozpoczęcie sezono motocyklowego

  Gminny Dzień Strażaka i rozpoczęcie sezono motocyklowego

  7 maja br. w Osieku nad Wisłą odbył się Gminny Dzień Strażaka oraz rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Uroczystość rozpoczął przemarsz z placu koło Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Osieku nad Wisłą na plac w pobliżu kościoła, gdzie odbyła się msza w intencji  Druhen i Druhów oraz motocyklistów. Frekwencja dopisała.   

 • Lena i Nina - reprezentantki gminy na "Wierszoklepce"

  Lena i Nina - reprezentantki gminy na "Wierszoklepce"

  Lena Kalinowska oraz Nina Olszewska z Osieckiego Klubu Kultury, uczennice Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą wzięły udział w IX Miejskim Konkursie Recytatorskim Wierszoklepka dla klas I-III w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu . Spośród 60 recytujących Lena Kalinowska zakwalifikowała się do finału.

 • I zajęcia programu Aktywny Senior

  I zajęcia programu Aktywny Senior

  26 kwietnia odbyły się zajęcia w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi priorytetowej 11. Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju, Działania 11.1 Włączenie społeczne na obszarach LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 r.

   

   

 • Osiecka Grupa Teatralno - Wokalno zagrała dla Ukrainy

  Osiecka Grupa Teatralno - Wokalno zagrała dla Ukrainy

  Zarówno ci, którzy kochają muzykę klasyczną oraz ci, którzy wolą lżejszą rozrywkę, znaleźli u nas w piątkowy wieczór coś dla siebie. Jednocześnie, mogli wspomóc Ukrainę.

  W piątek 22 kwietnia odbyły się bowiem w naszej gminie dwa wyjątkowe wydarzenia. Nauczyciele i uczniowie szkoły muzycznej w Osieku nad Wisłą zagrali koncert muzyki klasycznej, a aktorzy z Osieckiej Grupy Teatralno – Wokalnej wystąpili w szkole w Obrowie ze kabaretem „Różne oblicza kobiety”.

   

 • -

  19 kwietnia odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne w świetlicy wiejskiej w Sąsiecznie. Uczestnikom projektu AKTYWNY SENIOR został przybliżony i omówiony plan realizacji. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi priorytetowej 11. Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju, Działania 11.1 Włączenie społeczne na obszarach LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 r.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony