Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Minął drugi dzień zajęć w GOK-u… W ramach dzisiejszych zajęć dzieci tworzyły prace a‘ la Vincent van Gogh. Za pomocą ich rąk na kartkach zakwitły słoneczniki.

   

 • KREATYWNE WAKACJE

  KREATYWNE WAKACJE

  Wielu z Was na pewno zastanawia się jak wypełnić wolny czas w wakacje, co robić w czasie nudy… Mamy dla was fantastyczne propozycje!!

  W programie m.in.

  • zabawy -aktynie na trawie
  • malarstwo wieloformatowe
  • zajęcia plastyczne
  • wycieczki

  I grupa / 12-15.07.2021

  II grupa / 19-22.07.2021

  od godz. 9.00-12.00

  Zapraszamy Ilość miejsc jest ograniczona!!

 • Zespoł Ludowy "Kawęczynianki", Kapela Ludowa im. "Kamińskich", Orkiestra Dęta gminy Obrowo atywnie działają.

 • W OBROWIE ZADBANO NIE TYLKO O ZDROWIE !!!

  W OBROWIE ZADBANO NIE TYLKO O ZDROWIE !!!

           DZIEŃ DLA ZDROWIA należy zaliczyć do udanych !!!

   DZIEŃ DLA ZDROWIA to projekt oddolny, realizowany w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego z puli powiatowej  i adresowany do mieszkańców powiatu toruńskiego, a w szczególności do mieszkańców gminy Obrowo, Lubicz i Czernikowo.

 • -

  Dziewiętnaścioro podopiecznych Osieckiego Klubu Kultury otrzymało podziękowania za wyjątkową promocję naszej gminy. Laureatom konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich oraz powiatowych wręczono listy gratulacyjne oraz bony podarunkowe. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów.

   

 • DZIEŃ DLA ZDROWIA W OBROWIE 4.07.2021r. Godz.11.00-14.00.

  DZIEŃ DLA ZDROWIA W OBROWIE 4.07.2021r. Godz.11.00-14.00.

  DZIEŃ DLA ZDROWIA to projekt oddolny, realizowany w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego z puli powiatowej  i adresowany jest do mieszkańców powiatu toruńskiego, a w szczególności do mieszkańców gminy Obrowo, Lubicz i Czernikowo. To wspaniałe wydarzenie odbędzie się w pięknym otoczeniu Urzędu Gminy w Obrowie. Inicjatorką tego przedsięwzięcia jest Barbara Mońko-Juraszek, prezes Zarządu Fundacji TRYBIK, którą poparli mieszkańcy powiatu, głównie mieszkańcy gminy Obrowo.

 • -

  Trwają przymiarki stroi dla chóru działąjącego przy Klubie Seniora "Sami Swoi"

 • Długo wyczekiwana płyta „Źródła” już wkrótce

  Długo wyczekiwana płyta „Źródła” już wkrótce

  Schola „Źródło” działająca przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą śpiewa  od ponad dziesięciu lat, o czym już wcześniej pisaliśmy. Uwieńczeniem pracy dzieci i młodzieży było nagranie płyty, które niestety przez pandemię kilkakrotnie przekładaliśmy. Koncert jubileuszowy odbył się wieczorem, w czwartek 17 czerwca niestety z ograniczoną liczbą osób. W związku z zainteresowaniem planujemy powtórzenie wydarzenia we wrześniu.

 • Kujawy pełne muzycznej wrzawy – koncerty w Obrowie

  Kujawy pełne muzycznej wrzawy – koncerty w Obrowie

   Mieszkańcy naszej gminy zostali zaproszeni na dwa darmowe koncerty w ramach projektu Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej „Kujawy pełne muzycznej wrzawy” w sali widowiskowej  w Obrowie. Podczas drugiego koncertu „Muzyka polska” na scenie podziwialiśmy wspaniałe trio: Kingę Politowską– skrzypce, Klaudię Marzec – wiolonczela, Magdalenę Kubat – fortepian, które zaprezentowało nam  dzieła polskich kompozytorów.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony