Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Witajcie w naszej bajce

  Witajcie w naszej bajce

  Gminny Dzień Dziecka 2022 był w tym roku bardzo kulturalny - teatralny. Zaprosiliśmy najmłodszych z naszej gminy do remizy OSP w Osieku nad Wisłą na występ dzieci z grupy aktorskiej Teatrzaki oraz spektakl „Witajcie w naszej bajce” Osieckiej Grupy Teatralno – Wokalnej.

 • DZIEŃ DLA ZDROWIA W OBROWIE 4.06.2022r.

  DZIEŃ DLA ZDROWIA W OBROWIE 4.06.2022r.

  Kolejna edycja DNIA DLA ZDROWIA za nami. Wydarzenie to można zapisać na kartach historii jako owocne i udane. Sprzyjało nam wszystko: liczni specjaliści, krwiodawcy, mieszkańcy, jak i słoneczna pogoda, zamówiona specjalnie na ten dzień !!!

 • Lato w teatrze. Artystyczne półkolonie w Osieku nad Wisłą

  Lato w teatrze. Artystyczne półkolonie w Osieku nad Wisłą

  Ogłaszamy nabór na półkolonie Lato w teatrze  W dniach 4-16 lipca w Osieku nad Wisłą odbędą się półkolonie artystyczne "A gdzie tytuł?" dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat z Polski i Ukrainy, zamieszkałych na terenie Gmina Obrowo.

   

 • Poznajemy nasze okolice, wyprawa rowerowa.

  Poznajemy nasze okolice, wyprawa rowerowa.

  5 czerwca zapraszamy na Rodzinną Wyprawę Rowerową Osiek nad Wisłą - Park Etnograficzny w Kaszczorku Do tej pory Osiecki Klub Kultury organizował wycieczki rowerowe dla dzieci i młodzieży. Tym razem zapraszamy całe rodziny.

 • Projekt Aktywny Senior 31 maja

  Projekt Aktywny Senior 31 maja

  Kolejny dzień zajęć za nami ...decoupage na szkle. Uczestnicy już na wcześniejszych zajęciach mieli okazję poznać na czym ta technika zdobienia polega. Teraz, krok po kroku tworzyli piękne, kolorowe wazony.

  Kondycja, dobre samopoczucie…nie tylko to, jest rezultatem regularnej aktywności fizycznej z p. Leszkiem.

 • Projekt Aktywny Senior 24 maj

  Projekt Aktywny Senior 24 maj

  W ramach projektu tydzień po tygodniu… pod okiem p. Leszka "nasze" Panie dbają o zachowanie sprawności fizycznej poprzez różnorodne ćwiczenia rozciągające, oddechowe, izometryczne, koordynacyjne z zaangażowaniem wszystkich stawów, mięśni i kręgosłupa.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony