Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Drogie Mamy!

  Drogie Mamy!

  W dniu Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za pracę, trud i zaangażowanie włożone w wychowywanie dzieci. Pragniemy podziękować za Waszą troskę, ciepło i miłość, którą każdego dnia dzielicie się ze swoimi pociechami. Wasze oddanie Rodzinie i wyrzeczenia dla innych zasługują na szacunek i uznanie. Życzymy Wam dużo zdrowia, radości i szczęścia. Niech spełniają się Wasze marzenia.

   

   

 • KUJAWY PEŁNE MUZYCZNEJ WRZAWY!

  KUJAWY PEŁNE MUZYCZNEJ WRZAWY!

  Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie serdecznie zaprasza na koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej z muzyką kujawską z udziałem kapeli ludowej i tancerzy oraz muzyką kompozytorów polskich, nawiązujących do rodzimego folkloru.  1 czerwca 2021 r. godz. 18:00 - Sala Widowiskowa przy Szkole Podstawowej w Obrowie. Przypominamy, iż z powodu obowiązujących obostrzeń ilość miejsc jest ograniczona!!

 • Goście w Osieckim Klubie Kultury

  Goście w Osieckim Klubie Kultury

  11 maja 2021r. w Osieckiej Izbie Regionalnej wraz z wójtem gminy Obrowo Andrzejem Wieczyńskim oraz Magdaleną Krzyżanowską gościliśmy członków Czernikowskiego Stowarzyszenia „Czyż-Nie”, Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej oraz poetów LGL.

   

 • -

  Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek pragniemy złożyć wszystkim Bibliotekarzom serdeczne podziękowania za ogromny wkład w życie naszej lokalnej społeczności. Życzymy energii w krzewieniu kultury, ciągłych fascynacji literaturą, wiernych oraz coraz to szerszej rzeszy czytelników. Składamy wyrazy uznania oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 • Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci, które jest obchodzone na całym świecie. Dzień ten kojarzy się z radością i zabawą. Zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Obrowo do udziału w konkursie Autoportret. Odnajdź frajdę, swojego modela masz zawsze przy sobie:)

 • Życzenia z okazji Dnia Strażaka

  Życzenia z okazji Dnia Strażaka

  Z okazji Dnia Strażaka wszystkim Druhnom i Druhom składamy serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie w niebezpiecznej misji ratowania ludzkiego życia, zdrowia i mienia. Dziękujemy za oddanie, zaangażowanie i ryzyko jakie podejmujecie o każdej porze dnia i nocy niosąc pomoc Mieszkańcom Gminy Obrowo. Życzymy Wam bezpiecznej służby, niegasnącego zapału w realizacji celów, sił do dalszej działalności, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech podejmowane działania i posłannictwo drugiemu człowiekowi będą źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania, a Patron Strażaków Święty Florian strzeże Was w każdej sytuacji.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony