Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Nasze muzyczne pocztówki nagrodzone.

  Nasze muzyczne pocztówki nagrodzone.

  Aż pięć naszych zespołów zostało nagrodzonych w konkursie Świąteczna Pocztówka zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury.  Warunkiem uczestnictwa było przesłanie nagrania kolędy lub pastorałki wraz z życzeniami. Jury oceniało aż 56 zgłoszeń. Konkurs odbył się w formie on-line.

 • Gminny kalendarz na 2022 rok ze zdjęciami mieszkańców

  Gminny kalendarz na 2022 rok ze zdjęciami mieszkańców

  Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny 4 pory roku – gminny kalendarz na 2022 rok. Komisja konkursowa w składzie: sekretarz gminy Obrowo Mirosława Kłosińska, Anna Lutowska – kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie oraz Paulina Florkowska z GOK wyłoniła zwycięzców konkursu.

 • IV Gminny Konkurs Recytatorski "Kocham Cię Polsko"

  IV Gminny Konkurs Recytatorski "Kocham Cię Polsko"

  14 grudnia, w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury spotkaliśmy się z laureatami IV Gminnego Konkursu Recytatorskiego Kocham Cię, Polsko! 

  Wręczyliśmy nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Nauczyciele otrzymali podziękowania. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego konkursu.

 • Mikołajkowo w Osieku nad Wisłą

  Mikołajkowo w Osieku nad Wisłą

  Osiecki Klub Kultury gościł dzieci i młodzież z grup edukacyjno - terapeutycznych z Osieka nad Wisła, Woli, Chrostkowa oraz Kikoła. Było to mikołajkowe spotkanie przygotowane przez nasze nauczycielki ze szkoły w Osieku. W miłej atmosferze przygotowaliśmy ozdoby choinkowe. Goście przywieźli podarunki od Świętego Mikołaja. Warto wspomnieć, że pielęgnujemy naszą znajomość i cyklicznie się spotykamy.

 • -

  Mamy I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej Gdy piosenka szła do wojska zorganizowanym przez Klub Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

   

 • -

  24 listopada zoorganizowaliśmy wieczorek autorski tomiku Boso po kałużach Hanny Stroińskiej. Dziękujemy Pani Sołtys Małgorzacie Rafacz za piękne przygotowanie sali oraz kołom gospodyń wiejskich z Sąsieczna, Stajenczynek oraz Osieka nad Wisłą. Oprawę muzyczną zapewnił Klub Seniora "Sami Swoi" oraz Osiecka Grupa Teatralno Wokalna. 
 • Podziękowanie od Pary Prezydenckiej

  Podziękowanie od Pary Prezydenckiej

  Osiecka Grupa Teatralno Wokalna otrzymała podziękowanie oraz piękny egzemplarz "Moralności pani Dulskiej" od Pary Prezydenckiej za włączenie się w akcję Narodowe Czytanie.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony