Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  20 września najmłodsi mieli swoje święto - Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji grupa Teatrzaki  wystąpiła w przedszkolu w Osieku nad Wisłą. Dzieci i młodzież przedstawiły krótkie formy teatralne. Miłą niespodzianką okazał się pokaz iluzji w wykonaniu młodego adepta tej sztuki. 

 • Narodowe Czytanie z Osiecką Grupą Teatralno-Wokalną

  Narodowe Czytanie z Osiecką Grupą Teatralno-Wokalną

   Już po raz czwarty Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wzięła udział w akcji Narodowe Czytanie. W tym roku, roku romantyzmu zaprosiliśmy mieszkańców gminy do wysłuchania fragmentów „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Spotkaliśmy się w pięknym plenerze na boisku parafialnym w pobliżu stawu. Było patriotycznie oraz romantycznie… Towarzyszyła nam muzyka Fryderyka Chopina.

   

 • Dożynki Gminne 2022 za nami!

  Dożynki Gminne 2022 za nami!

  Ileż to pracy i modlitwy w uprawę roli włożyć trzeba, żeby mieć na stole, na białym obrusie, świeży bochen chleba...

  Tegoroczne dożynki w gminie Obrowo celebrowaliśmy w niedzielę 4 września w Łążynie II. Uroczystości dożynkowe rozpoczęła dziękczynna Msza Święta w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Łążynie II, podczas której poświęcone zostały bochny chleba upieczone tradycyjnie z tegorocznych zbóż.

   

 • Dożynki

  Dożynki

  Po trzech latach przerwy wracamy i wspólnie będziemy bawić się na dożynkach gminnych. W tym roku święto plonów odbędzie się 4 września 2022r. w Łążynie II na terenie Szkoły Podstawowej.

  Szczegółowy program dożynek

Stronicowanie

Przejdź do początku strony