Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Spektakl "Laboratorium Dźwięku"

  Spektakl "Laboratorium Dźwięku"

  29 października o godz. 12:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Obrowie, Teatr „Baj Pomorski” w Toruniu zaprezentuje spektakl ,,Laboratorium Dźwięku" w reżyserii Ewy Piotrowskiej. Wydarzy się to za sprawą udziału Teatru w programie Teatr Polska.

   

 • Międzynarodowy Dzień Białej Laski

  Międzynarodowy Dzień Białej Laski

  Widzieć, to więcej niż mieć wzrok. Rozumieć, to więcej niż wiedzieć. To tytuł wczorajszego happeningu, który odbył się na Starówce w Toruniu z udziałem, m.in. naszej teatralnej młodzieży z grupy PoZaMarginesem oraz Teatrzaki.

   

 • Sukces muzyczny naszych młodych artystów

  Sukces muzyczny naszych młodych artystów

  W sobotę, 16 października zdobyliśmy pięć nagród na XXVIII Diecezjalnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Kowalewie Pomorskim Dziecięco-Młodzieżowa Schola Parafialna "Źródło" wyśpiewała I miejsce.

 • IV Gminny Konkurs Recytatorski „ Kocham Cię Polsko”

  IV Gminny Konkurs Recytatorski „ Kocham Cię, Polsko”

  Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Obrowo. Każdy uczestnik prezentuje jeden dowolny wiersz polskiego poety o treści patriotycznej. Mile widziane wiersze mówiące o pięknie naszej Ojczyzny.

   

 • Wspomnienia...

  Wspomnienia...

  W dniu 7.09.2021 roku w auli Szkoły Podstawowej w Obrowie odbyła się prezentacja poezji Aliny Żebrowskiej zaprezentowanej w wydanym tomiku pt. „Paciorki mojego życia”.

  Byłem szczerze zaskoczony frekwencją na wieczorze poświęconym Alinie. Pełna sala widowiskowa, nauczyciele, uczniowie szkół gminnych, poetki, seniorzy i wiele osób, których osobiście nie znam. Obecny był również ks. prałat prof. dr. hab. Tadeusz Lewadnowski – proboszcz naszej parafii.

 • Wymiana pokrycia dachowego w Silnie

  Wymiana pokrycia dachowego w Silnie

  Trwa wymiana pokrycia dachowego Świetlicy Wiejskiej w Silnie. Na dachu wcześniej znajdował się azbest (eternit). Teraz dach pokrywany jest blachą na tzw. rąbek stojący, jest to jedna z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. Planowany koszt inwestycji 156 tyś. 210 zł.

 • Wieczorek poetycki Agnieszki Jabłońskij

  Wieczorek poetycki Agnieszki Jabłońskiej

  23 września  w Toruniu na Barbarce odbył się wieczorek poetycki Agnieszki Jabłońskiej. Poetka zaprezentowała swój tomik wierszy zatytułowany „Na skrzydłach bezczasu”, którego premiera była u nas w 2020 roku.

 • Warsztaty muzyczne w Łodzi. Zaproszenie

  Warsztaty muzyczne w Łodzi. Zaproszenie

  Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd 2 października na warsztaty muzyczne w Łodzi prowadzone przez zespół Mocni w Duchu. Do wyboru udział w warsztacie: śpiewu, gitary, ukulele oraz smyczków. Koszt: 40 zł z obiadem oraz słodkim poczęstunkiem. Zapisy: Ewelina Mytlewska, tel. 697083076

   

   

   

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony