Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • XXV Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

  XXV Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

  Schola Źródło działająca przy parafii w Osieku nad Wisłą zajęła 1 miejsce w XXV Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, który odbywał się 7 stycznia w Kowalewie Pomorskim. Wyróżnienia zdobyły Zuzanna Gałka i Amelia Węgrzecka. Gratulujemy

 • Chór akademicki UMK wystąpił z koncertem kolęd

  Chór akademicki UMK wystąpił z koncertem kolęd

  Najpiękniejsze kolędy i pastorałki zabrzmiały w piętek 6 stycznia w Święto Trzech Króli  w kościele pw. św. Wawrzyńca w Dobrzejewicach. Chór Akademicki Uniwersytetu Mikołajka Kopernika, zaprezentował się przed dobrzejewicką widownią po raz pierwszy.

 • Jasełka w Osieku nad Wisłą

  Jasełka w Osieku nad Wisłą

  W kościele parafialnym podczas obchodów Święta Trzech Króli, mieszkańcy Osieka nad Wisłą - członkowie Osieckiej Grupy Teatralno – Wokalnej,  dzieci i młodzież z grupy Teatrzaki oraz scholi parafialnej Źródło, wystawili Jasełka o Bożym Narodzeniu.

   

 • Chór UMK z koncertem kolęd

  Chór UMK z koncertem kolęd

  Chór Akademicki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wystąpi z koncertem kolęd w kościele pw. św. Wawrzyńca w Dobrzejewicach. Koncert odbędzie się, po mszy świętej o godz. 12.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

 • Uczniowie osieckiej szkoły muzycznej wśród laureatów konkursu pianistycznego

  Uczniowie osieckiej szkoły muzycznej wśród laureatów konkursu pianistycznego

  Nina Olszewska ze szkoły muzycznej z Osieka nad Wisłą, uczennica p. Aleksandry Witkowskiej, zwyciężyła w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym, który odbywał się w osieckiej szkole. Laureatami konkursu (w starszych kategoriach wiekowych) zostali także Jana Polak z Poznania oraz Franciszek Płuciennik z Inowrocławia. W konkursie udział wzięło 21 dzieci z 9 miejscowości regionu.

   

 • Mikołajkowy prezent

  Mikołajkowy prezent

  Z workami prezentów przyszedł wreszcie grudzień ...Pierwsze, jak zwykle wysypią się już 6 - w Mikołaja... Śpieszę więc aby i mój dotarł do Was na czas....

Stronicowanie

Przejdź do początku strony