Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Barwne skarby ziemi

  Barwne skarby ziemi

  W dniu 19 kwietnia 2023 w Świetlicy Wiejskiej w Obrowie, odbyło się otwarcie bardzo ciekawej wystawy prac Zdzisława Jankowskiego. Artysta jest emerytem, z wykształcenia inżynierem telekomunikacji, zamieszkuje w Piechcinie woj. kujawsko-pomorskie. 

 • BARWNE SKARBY ZIEMI

  BARWNE SKARBY ZIEMI

  Serdecznie zapraszamy na wystawę dzieł Pana Zdzisława Jankowskiego.
  Wystawa odbędzie się 19 kwietnia br. o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Obrowie. Zostanie zaprezentowanych około 150 obrazów, które tworzy głównie z morskich kamieni. Zapraszamy.

 • IV Konkurs Recytatorski "Co mi w duszy gra"

  IV Konkurs Recytatorski "Co mi w duszy gra"

  Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konkursie Recytatorkim dla Dorosłych „Co mi w duszy gra...”, który odbędzie się 21 kwietnia 2023r. godz. 18.00 w Osieckim Klubie Kultury.

   
 • Międzynarodowy Dzień Teatru

  Międzynarodowy Dzień Teatru

  27 marca to święto wszystkich ludzi teatru - twórców, realizatorów i wykonawców, ale również tych, bez których teatr nie mógłby istnieć - widzów. 

  Chcielibyśmy podziękować Wszystkim Ludziom Teatru za pasję, z jaką poświęcają się sztuce. Dziękujemy Wam, że jesteście i dzielicie się z nami swoim talentem, zaangażowaniem i wiarą w sztukę. Życzymy, by Wasza praca owocowała w dobre, mądre i ważne dzieła, które przyniosą satysfakcję zarówno samym twórcom, jak i publiczności.

 • Nasi młodzi recytatorzy nagrodzeni

  Nasi młodzi recytatorzy nagrodzeni

  W sobotę, 18 marca dwoje uczestników zajęć w Osieckim Klubie Kultury reprezentowało gminę w Czernikowie na XVIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej, pt. „Dobrze, ziemio…” pod patronatem Starostwa Powiatowego w Toruniu.

   

 • „Spotkanie z poezją przy kominku”

  „Spotkanie z poezją przy kominku”

  "Poezja jest sztuką słowa. Słowo zaś jest tym, co określa świat, nadaje mu postać i w ten sposób – tworzy go. Poeta jest więc kimś, kto ustanawia świat w słowie i poprzez słowo (…)" - Alana Migonia.

 • Być kobietą, być kobietą ...

  Być kobietą, być kobietą ...

  Danuta Mączyńska, Patrycja Domagalska i Justyna Zatorska… oto zwyciężczynie Konkursu „Lubię być kobietą, bo…”. Nagrody wręczył Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony