Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  Wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY”

  Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić już 12 maja nie tylko miłośników wierszy na wieczór poetycki „W CIENIU BRZOZY” i spotkanie z autorką Hanną Stroińską. Gdzie? Świetlica Wiejska w Sąsiecznie,  godzina 17.00. ZAPRASZAMY!

 • Dzień Strażaka

  Dzień Strażaka

  Dzień Strażaka, to międzynarodowe święto strażaków obchodzone 4 maja. Ta data nie jest przypadkowa, bo wypada w dniu wspomnienia w Kościele katolickim Świętego Floriana. Święty Florian, to właśnie on jest patronem gaszących pożary. Świętuje w tym dniu zarówno Państwowa, jak i Ochotnicza Straż Pożarna.

 • Mieszkanki gminy Obrowo, Agnieszka Jabłońska i Ewelina Mytlewska laureatkami Nagród Zarządu Powiatu Toruńskiego

  Agnieszka Jabłońska i Ewelina Mytlewska laureatkami Nagród Zarządu Powiatu Toruńskiego

  Dnia 17 kwietnia br. Zarząd Powiatu Toruńskiego przyznał wyróżnienie w kategorii ,,Twórczość artystyczna” za całokształt działalności Agnieszce Jabłońskiej oraz nagrodę główną w kategorii ,,Upowszechnianie kultury” za całokształt działalności Ewelinie Mytlewskiej, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

 • Sześć nagród w prestiżowym konkursie

  Sześć nagród w prestiżowym konkursie

  W dniach od 8 do 12 kwietnia odbywał się w Baju Pomorskim XIX Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży, w którym wzięli udział podopieczni Osieckiego Klubu Kultury.  

 • Regionalny Konkurs Recytatorski Dobrze Ziemio w Czernikowie

  Regionalny Konkurs Recytatorski Dobrze Ziemio w Czernikowie

  W sobotę 23 marca odbyła się kolejna edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Dobrze Ziemio. Adam Strzelecki ze Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego reprezentował gminę Obrowo. Otrzymał NAGRODĘ DYREKTORA. Warto wspomjeć, że Adam od tego roku szkolnego jest uczestnikiem zajęć teatralnych w Osieckim Klubie Kultury.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony