Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Wieczór poetycki Hanny Stroińskiej

  Wieczór poetycki Hanny Stroińskiej

  Nasza wspaniała poetka Hanna Stroinska wydała swój kolejny autorski tomik wierszy. Brawo! Prezentowane były w Kamienica Inicjatyw w Toruniu. Wkrótce u nas spotkanie z jej poezją.
  Spotkanie ubogacił grą na pianinie Jan Mytlewski.

 • Ferie z Osieckim Klubem Kultury - podsumowanie 

  Ferie z Osieckim Klubem Kultury - podsumowanie 

  Atrakcje dla dzieci i młodzieży podczas ferii:

  • wyjazd do Torunia - spektakl "Kocia szajka i fałszerze pierników" w reż. Zbigniewa Lisowskiego, zwiedzanie Teatru Baj Pomorski , zwiedzanie ruin zamku krzyżackiego
  • wyjazd do Łodzi 15-16 lutego na Arenę Młodych (nasza młodzież zaśpiewała w chórze podczas wydarzenia dla kilku tysięcy młodych).
  • Seans filmowy w OKK oraz zabawy terenowe. 
 • Ogólnopolski Dzień Etnografii, Etnologii i Antropologii Kulturowej

  Ogólnopolski Dzień Etnografii, Etnologii i Antropologii Kulturowej

  9 lutego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Etnografii, Etnologii i Antropologii Kulturowej.  W Osieku nad Wisłą znajduje się Osiecka Izba Regionalna, w której odbywają się zajęcia edukacyjne. W muzeum znajduje się ponad 500 eksponatów. Izbą opiekuje się Ewelina Mytlewska, animatorka kultury z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

 • Artystycznie i twórczo

  Artystycznie i twórczo

  Pierwszy dzień drugiego tygodnia ferii rozpoczął się plastycznie. Dzieci malowały i zdobiły donice ceramiczne. Zajęcia poprowadziła pani Urszula Gajtkowska.

 • Drugi dzień warsztatów

  Drugi dzień warsztatów

  Wyjątkowe chwile wypełnione uśmiechem, radością i zabawą.  II dzień warsztatów pełen aktywnych atrakcji dla dzieci. Sala zabaw, park liniowy i tworzenie „glutków”. Wrażeń nie brakowało. 

 • 90 minut z CERAMIKĄ

  90 minut z CERAMIKĄ

  Chcecie twórczo spędzić czas? To zapraszamy dzieci w wieku 7 – 10 lat do Świetlicy Wiejskiej w Obrowie 19 lutego na „90 minut z CERAMIKĄ”. 

  Obowiązują zapisy:
  e-mail: m.cabrowska@gok.obrowo.pl 
  Temat wiadomości: CERAMIKA 
  Treść wiadomości: imię, nazwisko, data urodzenia dziecka oraz do kontaktu dane rodzica/opiekuna (imię, nazwisko, nr tel.)
  ZAPRASZAMY.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony