Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Biwak Scholi Źródło

  Biwak Scholi Źródło

  Na zakończenie wakacji w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie odbył się 2-dniowy biwak scholi Źródło. Nie brakowało zabaw na świeżym powietrzu oraz świetnie sprawdziły się planszówki. Biwaki zespołu wokalnego to już tradycja.

 • Wieczór Autorski "Pod korą milczenia”

  Wieczór Autorski "Pod korą milczenia”

  W czwartek 24 sierpnia w Szkole Podstawowej w Obrowie zebrali się miłośnicy poezji na wieczorze autorskim Agnieszki Jabłońskiej. Poetka zaprezentowała swój drugi tomik zatytułowany „Pod korą milczenia”.

   

 • Wieczór autorski

  Wieczór autorski

  Zapraszamy na wieczór autorski promujący ukazanie się tomiku wierszy  „POD KORĄ MILCZENIA” Agnieszki Jabłońskiej  24 sierpnia o godzinie 18.00 w Auli Szkoły Podstawowej w Obrowie. 

 • Wakacyjne wycieczki z Osieckim Klubem Kultury dzień drugi

  Wakacyjne wycieczki z Osieckim Klubem Kultury dzień drugi

  Dzisiaj zwiedzaliśmy Dom Mikołaja Kopernika obejrzeliśmy seans 4D "Mikołaj Kopernik w Toruniu", zjedliśmy pyszne lody i bawiliśmy się na Plac Zabaw Piernikowe Miasteczko. Dziękuję Dominice Balewskiej za pomoc w opiece nad grupą. Transport zapewnił Urząd Gminy Obrowo. Dziękujemy

 • Dożynki Gminne w Głogowie

  Dożynki Gminne w Głogowie

  Wójt Gminy Obrowo zaprasza na Dożynki Gminne -  3 września 2023r. - boisko sportowe w Głogowie .

  Rozpoczynamy Mszą Świętą polową o godzinie 13.00

 • Święto kultury w Górsku 

  Święto kultury w Górsku 

  W dniu 23.07.2023r. w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku odbyło się XII Powiatowe Spotkanie Twórców Kultury i Sztuki.  Impreza godna odnotowania i chociaż krótkiej analizy. W spotkaniu tym brały udział liczne zespoły artystyczne o rozmaitych profilach działalności. Począwszy od poezji, poprzez teatr, taniec, śpiew indywidualny i chóralny, o bardzo różnych profilach wiekowych od dzieci do seniorów.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony