Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka

  W Dniu Dziecka życzymy Wam przede wszystkim odwagi do spełniania marzeń. Niech Wasze cele będą odważne, a determinacja prowadzi Was do sukcesu. Wierzymy w Wasze możliwości!

 • Dzień Działacza Kultury

  Dzień Działacza Kultury

  Z okazji Dnia Działacza Kultury składamy najlepsze życzenia wszystkim animatorom życia kulturalnego w gminie Obrowo. Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Pasji, która kwitnie, która jest niewyczerpalnym źródłem radości oraz życiowej satysfakcji. Niech Wasza pasja, będzie siłą napędową do podejmowania kolejnych wyzwań.

   

 • Dzień Mamy

  Dzień Mamy

  Z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu powodów do dumy. Niech każdy dzień przynosi ze sobą powody do radości.

   

 • Warsztaty muzyczne dla młodzieży

  Warsztaty muzyczne dla młodzieży

  Młodzież z naszej gminy wzięła udział  w ogólnopolskich, dwudniowych warsztatach muzycznych w Łodzi. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne. Organizatorzy - zespół Mocni w Duchu nagrywa płytę specjalnie dla młodzieży, a uczestników warsztatów zaprasza do udziału w koncercie w Łodzi na Atlas Arenie 10 listopada 2023r. Młodzi zaśpiewają na scenie  wspólnie z muzykami. 

   

 • Trzy finalistki wyróżnione

  Trzy finalistki wyróżnione

  Ninka Olszewska, Lenka Kalinowska,  Ola Kopystecka  oraz Ala Kopystecka ze Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą oraz Osieckiego Klubu Kultury to finalistki „Wierszoklepki” - konkursu recytatorskiego organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej - Dom Harcerza w Toruniu dla klas I - III.

 • Warsztaty muzyczne dla dzieci za nami

  Warsztaty muzyczne dla dzieci za nami

  Kolejny już raz wzięliśmy udział w ogólnopolskich warsztatach muzycznych dla dzieci prowadzonych przez zespół Mocni w Duchu. Młodzi uczestnicy mogli szkolić swoje głosy pod opieką profesjonalnych muzyków, a także wziąć udział w warsztacie tańca i gitary. Wyjazd został zorganizowany przez Ewelinę Mytlewską – animatorkę kultury z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

 • Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

  Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

  Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek pragniemy złożyć wszystkim Bibliotekarzom serdeczne podziękowania za ogromny wkład w życie naszej lokalnej społeczności.Życzymy energii w krzewieniu kultury i ciągłych fascynacji literaturą. Składamy wyrazy uznania oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony