Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Ojca

  Dzień Ojca

  Z okazji Dnia Ojca składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, siły i wytrwałości oraz sukcesów zawodowych i osobistych. Życzymy Wam niesłabnącej radości ze swoich pociech. Niech będą one dla Was zawsze wsparciem oraz powodem do dumy , a spędzone wspólnie chwile będą źródłem satysfakcji i spełnienia.

 • Warsztaty z Gminym Kultury w Obrowie

  Warsztaty z Gminym Kultury w Obrowie

  Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od 6 do 8 lat na letnie WARSZTATY 2023. Warsztaty odbędą się od 26 do 29 czerwca w godzinach od 9.00 do 12.00. Zajęcia kreatywne, plastyczne, ruchowe, różne gry i zabawy oraz niespodzianka … będzie mnóstwo zabawy. 

  Zachęcamy do zapisów. Liczba miejsc ograniczona.

   

 • "Makabryczne igraszki" w Sąsiecznie

  "Makabryczne igraszki" w Sąsiecznie

  Premiera spektaklu Grupa teatralna "Teatrzaki" "Makabryczne igraszki" na podstawie scenariusza Józefa Burniewicza oraz Eweliny Mytlewskiej w Świetlica Wiejska Sąsieczno.

 • Powiatowy Konkurs na interpretację Poezji Dziecięcej „Czerwcowy Stragan Bajek”

  Powiatowy Konkurs na interpretację Poezji Dziecięcej „Czerwcowy Stragan Bajek”

  W środę uczestniczyliśmy w finale Powiatowego Konkursu na interpretację Poezji Dziecięcej „Czerwcowy Stragan Bajek”, organizowanym przez Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chełmży. Naszą gminę i bibliotekę reprezentowały uczennice kl. II ze Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą: Nina, Aleksandra i Lena.

   

 • Wyśpiewane dwa miejsca na podium

  Wyśpiewane dwa miejsca na podium

  Schola Źródło z Osieka nad Wisłą reprezentowała naszą gminę oraz parafię NSPJ w Osieku nad Wisłą na Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Religijnej w Chełmży. Całodniowa impreza zgromadziła kilkuset uczestników z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Organizatorzy zaprosili znany, harcerski zespół "Wołosatki", który podczas uroczystej gali dał wyjątkowy koncert.

   

 • Dzień Dziecka z Osiecką Grupą Teatralno-Wokalną

  Dzień Dziecka z Osiecką Grupą Teatralno-Wokalną

  Z okazji Dnia Dziecka OGTW zaprosiła dzieci na premierę spektaklu, pt. „Babciu, opowiedz mi bajeczkę”. 1 czerwca świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień w świetlicy wiejskiej w Sąsiecznie. Przed spektaklem zaprezentowały się dzieci z Osieckiego Klubu Kultury (grupa Teatrzaki). Mieliśmy okazję podziwiać interpretacje wierszy nagrodzone w konkursach. Po spektaklu Czerwony Kapturek poczęstował dzieci słodyczami i zaprosiliśmy wszystkich milusińskich do wspólnej zabawy.

 • Gminny Dzień Dziecka za nami

  Gminny Dzień Dziecka za nami

  3 czerwca 2023 roku na Boisku Sportowym w Głogowie odbył się Gminny Dzień Dziecka.

  Dla najmłodszych mieszkańców czekało mnóstwo wspaniałych atrakcji m.in. TEATR MAGMOWCY, animacje, dmuchańce, fotobudka, malowanie twarzy i paznokci, konkurencje sportowe… Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabrakną przysmaków takich jak, popcorn, lemoniada, lody, wata cukrowa oraz inne smakołyki, które doskonale komponowały się z atmosferą radości i zabawy. 

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony